Michael Jackson Londra'ya geç çıkacak

Cilt kanseri olduğu söylentileri yayılan Michael Jackson'ın Londra konserleri ertelenirken, organizatörden 'sağlıkla ilgili değil' açıklaması geldi.

Anadolu Ajansı 21.05.2009 - 01:33

Michael Jackson Londra'ya geç çıkacak

Amerikalı şarkıcı Michael Jackson'ın İngiltere'nin başkenti Londra'da vereceği konserlerin tarihlerinde değişiklik yapıldı.


Konser organizatörü AEG Live'dan yapılan açıklamada, tarih değişikliklerinin sanatçının sağlık durumuyla hiçbir ilgisi bulunmadığı belirtilirken, 8 temmuzdaki ilk konserin 13 Temmuza alındığı belirtildi.

Jackson'ın 10, 12 ve 14 temmuzdaki konserlerinin ise Mart 2010'a ertelendiği kaydedildi.

50 kadar konser vermesi öngörülen Jackson'ın önceden satılan biletlerinin tarihleri 8 Temmuz 2009 ile 12 Şubat 2010 arasındaki dönemi kapsıyordu.

Jackson'ın cilt kanseri olduğu söylentileri yayılmıştı.

2006'DA HAYALKIRIKLIĞI
Michael Jackson en son 2006 yılında Londra'daki Dünya Müzik Ödülleri töreninde canlı performans ile sahne almıştı. Ancak "We are the world" parçasından bir iki bölümü seslendiren şarkıcı hayranlarını hayal kırıklığına uğratmıştı.

Bu tören, Jackson'ın bir önceki yıl Los Angeles'ta çocuk tacizi suçlamalarından beraat etmesinin ardından kamuoyunun önüne ilk çıkışıydı.

Londra'nın güneydoğusunda yer alan Greenwich semtindeki O2 konser ve gösteri merkezi, 2007 yılında Prince'in 21 gece süren konserler dizisi ve Britney Spears'in geçen Haziran'da sekiz gece süren konserlerine ev sahipliği yapmıştı.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...