Milli Piyango 2019 yılbaşı çekilişi bugün saat kaçta başlayacak ve hangi kanalda yayınlanacak?

Milli Piyango yılbaşı özel çekilişi bu akşam yapılacak, büyük ikramiye sahibini bulacak. Peki çekiliş saat kaçta başlayacak, hangi kanalda canlı yayınlanacak? Milli Piyango İdaresi (MPİ) bilet sorgulama ntv.com.tr'den anlık olarak öğrenilebilecek. Son dakika Milli Piyango sonuçları yayınlanır yayınlanmaz anlık olarak NTV sayfasından da yayınlanacak.

31.12.2018 - 09:19 | Son Güncelleme : 31.12.2018 - 11:00

Milli Piyango 2019 yılbaşı çekilişi bugün saat kaçta başlayacak ve hangi kanalda yayınlanacak?

Milli Piyango Yılbaşı özel çekilişi bu akşam çekilecek.

70 Milyon TL'lik büyük ikramiyenin yanı sıra 1 adet 7 milyon lira, 10 adet 1 milyon lira, 30 adet de 100 bin liralık ikramiye verilecek.

ÇEKİLİŞ SAAT KAÇTA BAŞLAYACAK, HANGİ KANALDA CANLI YAYINLANACAK?

Milli Piyango İdaresi, yılbaşı özel çekilişinin saat 15.00'te başlayacağını duyurdu.

Milli Piyango İdaresi'nden yapılan açıklamada, 31 Aralık 2018 yılbaşı özel çekilişinin Anıttepe binası çekiliş salonunda saat 15.00'te başlayacağı belirtilerek şöyle denildi:

"70 milyon TL tutarındaki büyük ikramiye ile 7 milyon TL ve 2 adet amorti numaralarının çekilişleri 20.00-20.30 saatleri arasında yapılacaktır. Saat 15.00'den itibaren basın mensuplarımız çekilişimize katılarak görüntü alabilecekler. Yılbaşı özel çekilişimiz bütün çekilişlerimizde olduğu gibi halkımıza açık olarak çekiliş heyeti ve noter gözetiminde gerçekleştirilecek olup çekilişimize tüm halkımız davetlidir."

İKRAMİYE EN ÇOK HANGİ ŞEHİRLERE ÇIKTI? 

Çekiliş TRT'den ve Milli Piyango'nun sitesinden canlı yayınlanacak.

NTV'DEN ANLIK SONUÇLAR

Milli Piyango yılbaşı çekiliş sonuçları Milli Piyango İdaresi tarafından duyurulmaya başlamasıyla eş zamanlı olarak ntv.com.tr'den de duyurulmaya başlanacak. 

SONUÇLAR NTV 'MİLLİ PİYANGO SONUÇLARI' SAYFASINDA

TALİHLİ NE KADAR VERGİ VERECEK? 

Sayfa Yükleniyor...