Milli Savunma Bakanlığı sosyal medyada

Milli Savunma Bakanlığı, Facebook ile Twitter'da hesap açtı. Hesaptan ilk paylaşım, 30 Ağustos Zafer Bayramı ve Türk Silahlı Kuvvetleri Günü'ne ilişkin yapıldı.

Anadolu Ajansı 30.08.2016 - 14:53

Milli Savunma Bakanlığı sosyal medyada

Milli Savunma Bakanlığınca, hizmet ve faaliyetlerini duyurmak amacıyla sosyal paylaşım siteleri Facebook ile Twitter'da hesap açıldı.

Milli Savunma Bakanlığı, hizmet ve faaliyetlerini daha geniş toplum kesimlerine ulaştırabilmek amacıyla sosyal medyayı etkin olarak kullanmaya başladı.

Bakanlık tarafından açılan Facebook ve Twitter hesaplarının, günlük haber akışı ve program bilgilendirmelerinde aktif olarak kullanılacağı öğrenildi.

Bakanlığın, yeni açılan resmi sosyal medya hesaplarında, ilk paylaşım, 30 Ağustos Zafer Bayramı ve Türk Silahlı Kuvvetleri Günü'ne ilişkin yapıldı.

Paylaşımda, bugüne özel hazırlanan görsel eşliğinde, Milli Savunma Bakanı Fikri Işık'ın 30 Ağustos Zafer Bayramı mesajı da paylaşıldı.

Milli Savunma Bakanlığının @tcsavunma kullanıcı adıyla açılan resmi hesapları dışında sosyal medya ortamlarında kullanılan diğer tüm site ve sayfaların ise bakanlık ile hiçbir bağlantısı bulunmadığı belirtildi.

Sayfa Yükleniyor...