NTV

Minikler Yetenek Sizsiniz sahnesini fethetti!

Türkiye

Yetenek Sizsiniz’in dün akşam yayınlanan bölümüne minikler damgasını vurdu.

Yetenek Sizsiniz Perşembe akşamları da izleyicileri ekrana kilitlemeye devam ediyor. Dün akşam yayınlanan bölüme damgasını vuran minikler seyirciden yüksek puanlar topladı. Bir diğer dikkat çeken performans ise, jüri üyelerinin taklitlerini yapan BSG Skeç Gösteri Grubu oldu.

ALP MİNİK UTKU’YU YERLERDE SÜRÜKLEDİ
Dün akşam yayınlanan bölümde minik Utku hem Alp Kırşan’ın hem de jürinin kalbini kazanmayı başardı. Utku Palancıoğlu Puzzle performansı sergiledi. Alp Kırşan ise sahneye çıkarak minik Utku’yu sürüklemeye başladı.

ACUN ILICALI: “O BENİM ANNEM”
İlk turda Acun Ilıcalı’nın Utku’nun annesini göstererek: “O benim annem” demesi, Utku’yu kızdırdı. Minik Utku ekranda Acun’u gördükçe sinirlendi.

LE DANS
Le Dans grubunda dans eden küçük hanımlar yetenekleriyle izleyiciyi etkilemeyi başardı. Farklı tarzlarda sergiledikleri danslarla seyirciden geçer not alan genç dansçılar, oylamada hiç beklemedikleri bir sonuçla karşılaştı.

YETENEK SİZSİNİZ'LE DALGA GEÇTİLER
Geceye damgasını vuran bir diğer performans ise Grup BSG Skeç Gösterisi oldu. Yarışmacılar O Ses Türkiye’yi sahnede yeniden canlandırarak jüri üyeleriyle dalga geçti. Hülya Avşar’ı diline dolayan başarılı yarışmacılar seyirciden yüksek puan aldı.