Mirgün Cabas, motosikletine atlıyor, motorlarıyla dünyayı gezen maceraperest arkadaşları Fem Güçlütürk ve Sarper Sesli ile dere tepe geziyor, beğendiği yerleri, gördüklerini not ederken, her şeyi NTV izleyicisi ile paylaşacak.

Mirgün Cabas, Türkiye’nin en cazip motosiklet rotasını takip ediyor. İlk programda üçlünün yolları Van ve Doğubeyazıt’a düşüyor, Ağrı Dağı eteklerinde mola veriyor...

Mirgün, gezdiği yerlerde rastladığı ilgi çekici insanlarla da röportajlar yapıyor. Mirgün’ün konuştukları arasında rehberden dere kenarında rastladığı tulumcuya kadar her çevreden insan yer alıyor.

Türkiye turuna haritanın en doğusundan başlayan Mirgün ve arkadaşları, ilk olarak Van’da Akdamar Adasını ziyaret ediyor sonra Doğubeyazıt’a geçiyor. Tabii burada Topkapı Sarayı’ndan sonra son dönem inşa edilen en ünlü saray olan İshakpaşa Sarayı’nı ziyaret ediyorlar.

Üç maceraperest, motosikletle Ağrı Dağı’na tırmanmayı deneselerde 2200 metre de karşılaşacaklar sürprizle bu fikirlerini bir kez daha gözden geçirmek zorunda kalıyorlar…

Mirgün Cabas ile Her Yer, her Salı 21:15’de NTV’de...