Mobilyada yılın trendi: Beyaz ve krem

Baharın gelmesiyle düğün sezonuna girilmesini dikkate alan mobilyacılar yeni tasarımları müşterilerin beğenisine sunmaya başladı.

Mobilyada yılın trendi: Beyaz ve krem

Evliliklerin artması dolayısıyla sektör temsilcilerinin ''Düğün Sezonu'' olarak değerlendirdikleri yaz döneminin yaklaşmasıyla mobilyacılar, beyaz ve krem renklerinin hakim olduğu yeni tasarımlarını müşterilerin beğenisine sunmaya başladı.        

Adana Marangozcular ve Mobilyacılar Odası Başkanı Yalçın Avcı, kentte kaliteli ve yoğun işçilik gerektiren mobilya üretildiğini ve bunların birçok ilin yanı sıra Avrupa ve Ortadoğu ülkelerine gönderildiğini bildirdi.        

Sektörün kış aylarını durgun geçirdiğini belirten Avcı, baharın gelmesiyle çiftlerin evlilik hazırlıklarına başladıklarını ve insanların eşya yenileme eğilimine girdiğini belirterek, bunun da işlerinde hareketlenme yaşanmasına yol açtığını söyledi.       

Bu dönemi ''Düğün Sezonu'' olarak değerlendirdiklerini ifade eden Avcı, öncesinde hazırlıklarını gerçekleştirdikleri yeni tasarımları müşterilerin beğenisine sunmaya başladıklarını kaydederek, şöyle devam etti:        

''Yeni trendleri görücüye çıkarmak için yoğun bir çalışma dönemi geçirdik. Bu çalışma kapsamında yeni tasarımlar ve renk çeşitleri oluşturduk. Yoğun bir çalışma döneminin ardından vitrine çıkarttığımız ürünlerde bu yıl beyaz ve krem renkler hakim. Mobilyaların ahşap kısımlarında ise gümüş ve altın rengi tercih ediliyor. Yeni tasarımlara özellikle evlenme hazırlığı yapan çiftler ilgi gösteriyor.''        

Avcı, Türkiye'de satışa sunulan 2011 yılı modellerini 12-18 Nisan tarihleri arasında Milano'da yapılacak olan mobilya fuarında da farklı ülkelerdeki tüketicilerin beğenisine sunacaklarını kaydetti.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...