Muhammet Taha Kaygusuz corona virüse yenik düştü

Test sonucunun pozitif çıkmasının ardından İstanbul'da özel bir hastanede tedavi altına alınan Muhammet Taha Kaygusuz, corona virüse karşı verdiği mücadeleyi kaybetti.

DHA 08.06.2020 - 10:30

Muhammet Taha Kaygusuz corona virüse yenik düştü

Bursa’nın İnegöl ilçesinde Muhammet Taha Kaygusuz’un bir süre önce yapılan corona virüs testi pozitif çıktı.

İstanbul’da özel bir hastanede tedavisine başlanan Kaygusuz, sağlık durumu ağırlaşınca yoğun bakım servisine alındı ve solunum desteği sağlandı.

Sosyal medya hesabından yaptığı son paylaşımına 'Dua istiyorum' notu düşen Kaygusuz, akşam saatlerinde yaşamını yitirdi.

Bir dönem Saadet Partisi İnegöl Gençlik Kolları'nda görev yapan Kaygusuz'un vefatının ardından ilçe başkanlığı taziye mesajı yayınladı. Açıklamada, şu ifadelere yer verildi:

"Saadet Partisi İnegöl İl Genel Meclisi Eski üyesi, Refah Partisi İnegöl eski İlçe Başkanlarından Mehmet Kaygusuz’un oğlu ve Saadet Partisi İnegöl Gençlik Kolları’nda bir dönem görev yapmış teşkilat mensubumuz Muhammet Taha Kaygusuz kardeşimiz koronavirüs sebebiyle vefat etmiştir. Merhum kardeşimize Cenab-ı Haktan rahmet, başta Mehmet Kaygusuz bey olmak tüm ailesine sabır ve başsağlığı niyaz ederiz."

Sayfa Yükleniyor...