Münevver’in dedesi: Sevindik ama...

Münevver Karabulut’un dedesi Mehmet Karabulut, katil zanlısı Cem Garipoğlu'nun yakalandığı haberini alır almaz torunun mezarına koştu. Dede Karabulut, “Hem sevindik hem de yaralarımız depreşti” dedi.

17.09.2009 - 16:36

Münevver Karabulut'un katil zanlısı Cem Garipoğlu’nun yakalanmasının ardından Mengen ilçesine bağlı Kayabaşı köyünde, kimse konuyla ilgili açıklama yapmıyor.

Münevver'in dedesi Mehmet Karabulut, kızının kendisini arayarak ''konuyla ilgili hiçbir açıklama yapmamasını ve görüntü vermemesini'' istediğini söyledi.

Öte yandan, köy mezarlığında bulunan Münevver Karabulut'un mezarı çiçeklerle bürünmüş halde duruyor.

Yakınları, zaman zaman genç kızın mezarını ziyaret ederek dua okuyor.

Zanlının yakalanmasının ardından Mehmet Karabulut da torunun mezarına gitti.

Karabulut, “Yakalandı diye telefon geldi, hemen televizyona koştum. Hem sevindik hem de yaralarımız depreşti. Bugün, dün akşam ölmüş gibi geldi. Ama cenaze burada yatıyor” dedi.

Cem Garipoğlu’nun cinayeti tek başına işlediğine inanmadığını söyleyen Karabulut, şöyle konuştu: “Bunu saklayanlar var. Şimdiye kadar bu evde ne yedi, ne içti? Türk adaleti mutlaka bunu soracak. Avukat çıktı ‘İşte sandviç ısmarladım, şunu yaptım, bunu yaptım...’. Demek ki avukatın da kaç aydan beri haberi varmış, avukat çocuk mu kandırıyor. Türkiye'yi kandırabilecek mi? Ona yardımcı olanlar var.”

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...