Murat Cemcir’e ne oldu?

İşler Güçler hayranları gözlerinize inanamayacaksınız!

Haberler 19.02.2013 - 11:38

Murat Cemcir’e ne oldu?

Bu akşam ekranlarınıza gelecek olan İşler Güçler’de karakterler kılıktan kılığa giriyor. Murat Cemcir’in resimdeki halini görenler gözlerine inanamıyor.

BU AKŞAM NELER OLACAK?
Bu akşam yayınlanacak olan yeni bölümde Murat Cemcir'in farklı hallerini göreceğiz. 30.Bölüm konusu ise şöyle: Ahmet bu masalda kimin kötü, kimin iyi, kimin mağdur olduğuna karar vermek zorundadır. Prensesin kendisi bile ejderhanın elinden kurtulması gerektiğinden habersizken, rolleri Ahmet'in biçmesi gerekecek. Prens mi olacak, yoksa cüce mi? Murat, tanımlanamayan gülümseyen objeyle ilk temastan sonra piramitlerin ardındaki sırrı çözmeye başlayacak. Sadi ise patlayacak. Haykırıyor ama kimse anlamıyor. Ve bunun S'leri söyleyememesiyle hiçbir ilgisi yok.


ZEYNEP Mİ MURAT CEMCİR Mİ?
Öte yandan sosyal medyada en çok konuşulan konulardan biri ise Murat Cemcir’in Sadi’nin ‘Tüüürrrkiyeee’ Güzeli sevgilisi Zeynep kılığına girmesi. Zeynep gibi taradığı saçları makyajı ve giyimiyle kamera karşısına geçen Murat Cemcir’in komik halleri bu akşamki bölümün ne kadar eğlenceli olacağının habercisi niteliğinde.

İşler Güçler bu akşam 23.00’de Star TV’de.
Yeni bölüm fragmanını izlemek için tıklayın.

Sayfa Yükleniyor...