Nidakule Göztepe'nin yüzde 90'ı yabancılara

Tahincioğlu Gayrimenkul’un Ekim 2012’de teslim edilecek ofis projesi Nidakule Göztepe, yabancı yatırımcılardan yoğun talep görüyor. Projenin yüzde 90’ının yabancı yatırımcılar tarafından kiralanması için görüşmeler devam ediyor.

24.07.2012 - 11:32

Nidakule Göztepe'nin yüzde 90'ı yabancılara

Ekim 2012’de teslimatlara başlanacak olan Nidakule Göztepe Projesi; Japonya’dan, Ortadoğu ülkelerine Amerika’ya kadar çok farklı bölgelerden yatırımcıların ilgisini çekiyor.

Tahincioğlu Gayrimenkul tarafından geliştirilip Nida İnşaat tarafından  120 milyon dolar yatırım değeriyle inşa edilen Nidakule Göztepe Projesi'de metrekare kira fiyatları 25-30 dolar arasında değişiyor. Her katta 450 metrekare ve 900 metrekare kiralık alan alternatifleri olan projenin yüzde 90’ının yabancı yatırımcılar tarafından kiralanması için görüşmeler sürüyor.

Yapımına 2010 yılının sonlarında başlanan ve 35 kattan oluşan Nidakule Göztepe’de, cafe, restoran, kafeterya, kuaför, lostra salonu, spor salonu, toplantı odaları, sauna, masaj salonu, kuru temizleme, fuaye alanı, bisiklet parkı gibi çeşitli sosyal kullanım alanları da yer alıyor.

30 bin metrekarelik kiralanabilir alana sahip projede; perakende ve sosyal kullanım alanları sayesinde ofis kullanıcıları çalışma saatleri içinde bina dışına çıkmadan günlük ihtiyaçlarını karşılayabilecek.

Ofise bisikleti ile gelmeyi tercih eden bir çalışan, otopark katında kendisine tahsis edilen alana bisikletini park ederek özel olarak tasarlanan soyunma odalarında duşunu alabilecek.

İç tasarımı ve peyzaj tasarımı Feng shui felsefesine uygun olarak geliştirilen proje, E-5 otoyolu üzerinde yer alıyor.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...