ntvmsnbc iPhone uygulaması güncellendi

Kullanıcı talepleri doğrultusunda güncellenen yeni sürümde galeri, video ve canlı yayın işlevleriyle grup televizyonlardaki tüm yayın akışı da yer alıyor.

08.04.2011 - 12:52

ntvmsnbc iPhone uygulaması güncellendi

Bugüne kadar 450 bin üzerinde indirim adediyle, Türkiye’de en çok indirilen uygulamalar arasına giren ntvmsnbc iPhone uygulaması yenilendi. Yeni sürüm iTunes Store’dan bugünden itibaren indirebiliyor.

Doğuş Yayın Grubu Yeni Medya Koordinatörü Yunus Halit Türe, yeni sürümün kullanıcılardan gelen istekler doğrultusunda yapılandırıldığını söyledi. Orijinal tasarımına sadık kalan yeni sürümde, canlı yayının haricinde, video galeri ve foto galeri bölümlere de ulaşılabilecek.

Ayrıca NTV, CNBC-e ve NTV Spor yayın akışları, ulusal ve uluslararası spor karşılaşmalarının sonuçları, anlık Borsa ve döviz kuru verileri, kent bazında hava durumu raporları ve hatta burç yorumları da ntvmsnbc’nin yeni iPhone uygulamasıyla anında öğrenilebiliyor.

Uygulama, direkt iPhone üzerinden veya iTunes yüklü bilgisayarla iTunes Store’a bağlanarak indirilebiliyor. Uygulamayı hemen indirmek için tıklayın.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...