Ntvmsnbc uygulaması App Store'da 1 numara!

iPhone için geliştirilen yeni ntvmsnbc arayüz uygulaması kısa sürede iTunes App Store'un en popüler uygulamarından biri oldu.

25.08.2009 - 15:57

Ntvmsnbc uygulaması App Store'da 1 numara!

Ntvmsnbc'nin iPhone için hazırladığı arayüz uygulaması, iTunes App Store'a yerleştirilmesini izleyen üç gün içinde ilk sıraya yükseldi.

En çok indirilen uygulamalar listesinde dün 1. sıraya çıkan ntvmsnbc uygulaması, güvenilir habere iPhone'undan ulaşmak isteyenlere keyifli ve kullanıcı dostu bir deneyim yaşatıyor.

Oldukça şık tasarımlı yeni arayüze sahip uygulamayı indirip iPhone’a kuran kullanıcılar, ntvmsnbc’nin ana haber kategorilerine ve haber başlıklarına hızla ulaşıyor.

Ayrıca NTV, CNBC-e ve NTV Spor yayın akışları, ulusal ve uluslararası spor karşılaşmalarının sonuçları, anlık Borsa ve döviz kuru verileri, kent bazında hava durumu raporları ve hatta burç yorumları da ntvmsnbc'nin yeni iPhone uygulamasıyla anında öğrenilebiliyor.

Uygulama, direkt iPhone üzerinden veya iTunes yüklü bilgisayarla iTunes Store’a bağlanarak indirilebiliyor. Uygulamayı hemen indirmek için buraya tıklayın.

iPhone’da ntvmsnbc artık daha keyifli

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...