NTV'ye yılın sağlık programı ödülü (İstanbul Şehir Ödülleri)

İstanbul Şehir Ödülleri ile İstanbul’u yaşatan, tanıtan ve uluslararası arenada isminin duyurulmasına katkı getiren pek çok sektörden marka ödüllendirildi. NTV'de yayınlanan "En Sağlıklı Sohbetler" yılın sağlık programı, Star TV ise yılın kanalı ödülünü aldı.

Haberler - ntv.com.tr 15.02.2019 - 10:46

NTV'ye yılın sağlık programı ödülü (İstanbul Şehir Ödülleri)

Ceylan İnşaat Ana sponsorluğunda gerçekleşen Şehir Ödülleri birbirinden değerli sanatçılar ve iş dünyasının temsilcileri bir araya getirdi. 500’e yakın kişinin katılımı ile gerçekleşen İstanbul Şehir Ödülleri & İstanbul City Awards İstanbul’da bir ilke imza attı.

NTV'de her pazar günü yayınlanan "En Sağlıklı Sohbetler" yılın sağlık programı ödülünü aldı. Ödülü programın sunucusu Burcu Kaya aldı. Yılın TV kanalı seçilen adına ödülü Marka Pazarlama Direktörü Gülşen Çokyiğit aldı.

NTV Spikeri Burcu Kaya NTV Spikeri Burcu Kaya

Wyndham Grand İstanbul Kalamış Marina Hotel’de gerçekleşen dev geceye Yeşilçam’ın usta isimleri damgasını vurdu. Belkıs Özener, Yılmaz Morgül, Nuri Alço, Salih Güney, Yusuf Sezgin gibi usta isimlerin katıldığı gecede unutulmaz anlar yaşandı.

Marka Pazarlama Direktörü Gülşen Çokyiğit Marka Pazarlama Direktörü Gülşen Çokyiğit

Marka değerine sahip, öncü firmaların yönetim kurulu başkanları, ceo, akademisyenler, iş, sanat ve spor camiasının liderlerini buluşturan gecenin, sunuculuğunu Ece Pirim ve Burak Törün yaptı. Gecede Lost in İstanbul şarkısıyla İstanbul’un marka değerine büyük katkı yapan Dünyaca Ünlü Popçu Brianna muhteşem bir konsere imza attı.

İstanbul Şehir Ödülleri Kurucusu NDM Ajans Yönetim Kurulu Başkanı Nedim Delibaş “Ülkemizin en büyük markası olan İstanbul'a güzel bir organizasyon hediye ettiğimizi düşünüyorum. 

Bu ödül töreni, konsepti İstanbul’da bir ilk oldu. 1453’den günümüze kadar İstanbul’un çeşitli yansımalarını ve tarihi değerlerin anıldığı, marka değeri ile birbirinden değerli usta sanatçı ve kurumları değerli bir araya getirdik“ dedi.

VİDEO: NTV VE STAR TV'YE ÖDÜL (İSTANBUL ŞEHİR ÖDÜLLERİ)

Sayfa Yükleniyor...