O artık 'resmen' elf

'Lord of the Rings'in ardından yine Orta Dünya'yı anlatan 'The Hobbit' serisinin kadrosuna katılan son iki isimden biri de 'Lost' yıldızı Evangeline Lilly oldu.

20.06.2011 - 18:03

O artık 'resmen' elf

'Lord of the Rings' üçlemesinin ardından 'The Hobbit: There and Back Again' ve 'The Hobbit: An Unexpected Journey'nin çekimlerine başlayan Peter Jackson, Facebook sayfasında seriye katılan iki yeni ismi duyurdu.


'Lord of the Rings'te olduğu gibi yine bir Tolkien uyarlaması olan 'The Hobbit'in de yönetmenliğini ve yapımcılığını yapan Jackson, 'Lost' dizisinde Kate karakterini canlandıran Evangeline Lilly ile 'Finding Nemo'da Bruce karakterini seslendiren Barry Humphries'in filmin kadrosuna katıldığını açıkladı.

Lilly, 'The Hobbit'te adı 'Kuytuorman'ın kızı' anlamına gelen orman elfi Taurel'i; Humphries de Goblin Kral'ı canlandıracak. Aktör 'Lord of the Rings'teki Gollum'a benzer bir teknikle filmlerde animasyon bir karakter olarak yer alacak.

Seride Luke Evans'ın Bard’ı canlandıracağı ve Benedict Cumberbatch'in de Smaug'u seslendireceği daha önceden belli olmuştu.

Lilly'nin karakteri ile Orlanda Bloom'un oynadığı Legolas arasında bir aşk ilişkisi olmayacağı şimdiden belli... Lilly'nin karakteri ile Orlanda Bloom'un oynadığı Legolas arasında bir aşk ilişkisi olmayacağı şimdiden belli...
  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...