O Ses Türkiye sahnesinde devleşti

O Ses Türkiye Canlı Yayın öncesi heyecanlı anlara sahne oldu

O Ses Türkiye sahnesinde devleşti

Canlı yayına hangi yarışmacı ile gideceğine karar vermeye çalışan jüri üyeleri seçim yapmakta oldukça zorlandı.

MURAT BOZ’A İSYAN ETTİRDİ
Birlikte yarışan Ertunç, Bahtiyar ve Ayda üçlüsü farklı tarzlarda seslendirdikleri şarkılarla seyircilerin beğenisini topladı. Ertunç, Sezen Aksu’dan "Duvar" adlı şarkıyı seslendirirken, Bahtiyar ise, Aysel Gürel’den "Yalnızca Sitem" dedi. Bir diğer yarışmacı Ayda, Halil Sezai’nin "İsyan" adlı şarkısını öyle bir seslendirdi ki, bu zor kararı vermek Murat Boz’a kaldı.

HÜLYA AVŞAR’DAN NİL’E TERS KÖŞE
Hülya Avşar’ın takımında yarışan Duygu, Mümtaz ve Nil kıyasıya mücadele etti. Duygu, Sezen Aksu’dan "Sarı Odalar" adlı şarkıyı seslendirirken, Mümtaz, Coşkun Sabah’tan "Aşk Kitabı" adlı eseri seslendirdi. Nil ise Halil Karaduman’dan "Devlerin Aşkı" adlı şarkıyı söyledi. Hülya Avşar karar verirken oldukça zorlandı. Son anda yaptığı hareket ise herkesi şaşırttı.

"SEN SAHNEDE DEVLEŞİYORSUN"
Bir diğer zorlu takım Tuana, Çağrı ve Berkan’dan oluşan Murat Boz’un takımı oldu. Tuana, Eurovision yarışmasında birincilik elde eden "Euphoria" adlı şarkıyı kusursuz bir şekilde seslendirirken, Çağrı İbrahim Tatlıses’ten "Aramam" dedi. Berkan ise yaşının üzerinde bir performans sergileyerek "Çiçeğim" adlı şarkıyı seslendirdi. Şarkı esnasında Hülya Avşar ile Hadise’ye çiçek veren Berkan, jüri üyelerinden övgü dolu sözler aldı.

BÜYÜK SÜRPRİZ
O Ses Türkiye’de gerçekleşen en zor seçimlerden biri de Mustafa Sandal’a kaldı. Takımında yarışan Semiramis, Mustafa ve Erkam üçlüsü Mustafa Sandal’ı seçim yaparken oldukça zorladı. Semiramis "Oflaya Oflaya" adlı şarkıyı seslendirirken, Ahmet Kaya’ya olan benzerliğiyle dikkat çeken Mustafa Bozkurt, Ahmet Kaya’dan "Hani Benim Gençliğim" adlı şarkıyı söyledi. Erkam ise Tahir Peker’den "Vur Gitsin" dedi. Erkam’ın Hülya’ya olan ilgisi jüri üyeleri arasında alay konusu olurken, bu zor seçim Mustafa Sandal’a kaldı. Yarışmacıların performansın sonunda Mustafa Sandal’a hazırladığı büyük sürpriz ise Mustafa Sandal’ı duygulandırdı.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...