O Ses Türkiye'de Dün Gece

O Ses Türkiye’nin dün akşamki final bölümünde neler oldu?

19.02.2013 - 10:29

O Ses Türkiye'de Dün Gece

O Ses Türkiye'nin dün akşam canlı yayınla ekranlara gelen final bölümünde Ayda- Mustafa- Berkan ve Onur kıyasıya bir mücadele verdi.

GEÇEN SENENİN O SES'İ SAHNEYE ÇIKTI
Geçen sene O Ses Türkiye yarışmasını kazanan Oğuz Berkay Fidan sahneye çıkarak Murat Boz’la düet yaptı. Seyirciler jüri üyelerinin yarışmacılarla yaptığı düetleri beğeniyle izledi. Hülya Avşar Onur Uğuş’la, Murat Boz Berkan ve Ayda’yla, Mustafa Sandal, Mustafa Bozkurt’la düet yaparken, seyirciler jüri üyelerinin komik ve duygusal anlarından oluşan görüntülerle keyifli bir gece yaşadı.

AYDA & MUSTAFA
Gecede finale kalan son iki isim Ayda ile Mustafa Bozkurt oldu. Mustafa Bozkurt “Hâkim Bey” isimli parçayı seslendirirken, Ayda ise “I Will Always Love You” şarkısını söyledi. Final performanslarıyla beğeni toplayan iki başarılı ses kıyasıya bir mücadelenin sonunda seyirci oylarıyla geceye adını yazdırdı.

TÜRKİYE'NİN YENİ O SES'İ
Geceden galip ayrılaran isim ise Mustafa Bozkurt oldu. Sakin, karakterli sesi ve Ahmet Kaya’ya olan benzerliğiyle beğeni toplayan Mustafa Bozkurt, Türkiye’nin oylarıyla O Ses Türkiye seçildi.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...