Oğluna çapkınlığı öğreten kocasını boşadı

Kocasının, 19 yaşındaki oğluna uygulamalı "çapkınlık dersi" verdiğini iddia eden kadın açtığı boşanma davasını kazandı.

01.02.2011 - 10:30

Oğluna çapkınlığı öğreten kocasını boşadı

2 çocuk annesi Münire G., kocası Muhittin G.’nin evini ihmal ettiği, evin ihtiyaçlarını karşılamadığı, başka kadınlarla kendisini aldattığı gerekçesiyle boşanma davası açtı. Münire G. kendisini aldatan kocasının bazı kadınları da büyük çocukları 19 yaşındaki S.G.’nin evine götürdüğünü belirterek, oğlunun mahkemede tanık olarak dinlenmesini istedi.

Ankara 11. Aile Mahkemesi’nde görülen duruşmada tanık olarak dinlenen S.G, "Babasının kendisini öğrenmesi için bazı kadınlara götürdüğünü" belirterek, "Babamın yaşam tarzı çok farklıdır. 2-3 yıldır görüşmüyoruz. Ama görüştüğümüz dönemlerde ben İstanbul’da kalıyordum. Kiracı olarak kaldığım eve babam farklı kadınlarla gelir, aynı yatakta yatarlardı. Birkaç defa da beni öğreneyim diye kadınlara götürdü. Ancak yapıma ters olduğu için öyle şeyler yapmadım. Babam, annemi ve diğer kardeşimi ihmal ediyordu, eve bakmıyordu" dedi.

Çiftin boşanmalarına karar veren Hâkim Mustafa Karadağ, Muhittin G.’yi, karısına 400 lira nafaka, 15 bin lira maddi ve 10 bin lira da manevi tazminat ödemeye mahkum etti.

ÇÖPÇATAN SİTELERİNE ÜYE
Çiftin 17 yaşındaki kızları da babasının kurs için gittiği dersanedeki sekreteri taciz edince dışarı atıldığını belirterek, "Babam, bilgisayarımı kullanıyordu. Değişik isimle çöpçatan sitesine üye olduğunu, kendisini burada bekar olarak tanıttığını fark ettim. Bu sitede babam sık sık başka kadınlarla mesajlaşıyordu" diye ifade verdi.
  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...