Oğlunu ve gelinini öldürdü

İstanbul Ataşehir'de cinnet getiren bir kadın, oğlunu ve gelinini tabancayla vurarak öldürdü. Zanlı, eşi ve büyük oğluyla birlikte adliyeye sevk edildi.

Haberler - Anadolu Ajansı 29.06.2012 - 22:07

Oğlunu ve gelinini öldürdü

Alınan bilgiye göre, Kayışdağı Mahallesi Mesire Sokak 1 numaradaki 3 katlı binanın en üst katında oturan Leyla Ertuğrul (52), dün akşam

saatlerinde 155 Polis İmdat hattını arayarak, oğlunu ve büyük oğlunun eşini tabancayla vurduğunu söyledi.

Söz konusu adrese giden polis ekipleri, salonda bir erkeğin, balkonda ise bir kadının hareketsiz yattığını gördü.

Sağlık ekiplerinin yaptığı kontrolde erkeğin öldüğü, kadının ise yaralı olduğu belirlendi. Yaralı kadın, yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

Yapılan incelemede, ölenlerin, ihbarda bulunan Leyla Ertuğrul'un oğlu Bahattin Ertuğrul (31) ile büyük oğlu Uğur Ertuğrul'un eşi Neslihan Ertuğrul (29) olduğu tespit edildi.

Eşi Adnan ve büyük oğlu Uğur Ertuğrul ile birlikte evden ayrılarak Kayışdağı yolu üzerine giden Leyla Ertuğrul, yerini bildirmesi üzerine polis ekipleri tarafından gözaltına alınarak İçerenköy Polis Merkezi Amirliği'ne götürüldü.

Neslihan ve Bahattin Ertuğrul'un cesetleri, Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi morguna kaldırıldı.

Sorgulanmak üzere Gayrettepe'deki Asayiş Şube Müdürlüğü'ne götürülen Leyla, Adnan ve Uğur Ertuğrul, işlemlerinin ardından Kadıköy Adliyesi'ne sevk edildi.

Leyla Ertuğrul'un, polis merkezinde, ailenin maddi sıkıntılarını düşündüğü sırada cinnet geçirdiğini ifade ettiği öğrenildi.

Uğur Ertuğrul'un da annesinin kendisini arayarak, ''Sakın eve gelme. Karını öldürdüm. Bizi mahvetmişti. Kurtulduk'' dediği kaydedildi.

Taksicilik yaptığını ve ekonomik sıkıntı içerisinde olduklarını söyleyen Adnan Ertuğrul'un ise olay hakkında bilgisi olmadığını ifade ettiği belirtildi.

Sayfa Yükleniyor...