Öğretmen sevgilisini okulda bıçakladı

Tekirdağ'ın Çorlu ilçesinde, bir ilköğretim okulunda görevli öğretmen, sevgilisi olduğu iddia edilen kadın tarafından okulda bıçakla yaralandı.

Anadolu Ajansı 03.12.2009 - 15:33

Sabah saatlerinde meydana gelen olayda, Uncular Süleyman Peker İlköğretim Okulu'nda görevli sınıf öğretmeni 38 yaşındaki Ş.Y. öğretmenler odasında dinlenirken yanına gelen ve bir süredir ilişki yaşadıkları iddia edilen 24 yaşındaki arkadaşı A.T. ile tartışmaya başladı.

Tartışmanın kavgaya dönüşmesiyle A.T, çantasından çıkardığı bıçak ile öğretmen Ş.Y'yi karnından bıçakla yaraladı. Ş.Y'nin bağırması üzerine olay yerine gelen öğretmenler, polis çağırdı.

Çorlu Devlet Hastanesinde tedavi altına alınan Ş.Y'nin sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.

Gözaltına alınan A.T. polise verdiği ifadesinde, çocuğunun aynı okulda eğitim gördüğünü belirterek, öğretmen Ş.Y. ile arkadaş olduklarını ileri sürdü.

Cep telefonundan aradığı Ş.Y'nin telefonunu açmadığını, bunun üzerine okula gittiğini ifade eden A.T, öğretmenler odasında tartışırken çok öfkelendiğini ve çantasından çıkardığı bıçakla A.T'yi bıçakladığını itiraf etti. Sınıf öğretmeni Ş.Y. ise A.T'nin iftira attığını belirtti.

Olay ile ilgili soruşturma sürüyor.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...