Okul önünde servisçiye silahlı saldırı

İstanbul Ümraniye'de bir ilköğretim okulu önünde servis sürücüsü silahlı saldırıya uğradı. Okul önünde büyük korku ve panik yaşanırken, görgü tanıkları olayın iki rakip servis şirketi arasındaki anlaşmazlıktan kaynaklandığını iddia etti.

DHA 22.09.2016 - 10:55

Okul önünde servisçiye silahlı saldırı

Atalay Ağri isimli servis sürücüsü sabah saatlerinde öğrencileri indirdikten sonra plakası alınamayan bir araçla gelen kişi ya da kişiler tarafından silahlı saldırıya uğradı.

KORKU VE PANİK YAŞANDI

Site Mahallesi Şelala Caddesi üzerinde bulunan Bilge Soyak ilköğretim Okulu önünde meydana gelen olayda silah sesini duyan öğrenci ve veliler büyük korku ve panik yaşarken okulun bahçesine kaçtı.

İhbar üzerine olay yerine çok sayıda polis ve ambulans sevk edildi. Kısa sürede olay yerine gelen polis ekipleri çevre güvenliğini alarak sağlık ekiplerinin gelmesi beklendi.

BACAĞINDAN YARALANDI

Silahlı saldırı sonucu bacağından yaralanan Atalay Ağrı, ilk müdahalesi servis aracı içinde yapıldıktan sonra ambulansla Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı. Polis ekipleri çevrede güvenlik kamerası ve boş kovan çalışması yaparak kaçan kişileri yakalamak için çalışma başlattı.

GÖRGÜ TANIKLARI: SERVİS ŞİRKETLERİ ARASINDAKİ ANLAŞMAZLIK

Görgü tanıkları ve polis olayın rakip servis şirketleri arasındaki anlaşmazlıktan kaynaklandığı iddia etti. Olay yeri inceleme ekipleri yerdeki 2 boş kovan üzerinde detaylı bir inceleme yaptı.

Sayfa Yükleniyor...