Öldürmeden önce kemiklerini de kırmış

Adana'da bir apartman dairesinde öldürülen 8 kişi toprağa veriliyor. Katil zanlısı Murat Yüksel’in kurbanlarını silahla vurmadan önce feci şekilde dövüp, boğduğu belirtildi.

Haberler 03.06.2009 - 12:22

Huzurevleri Mahallesi'nde Murat Yüksel tarafından öldürülen Ela Gül Yüksel (29) ve 6 yaşındaki oğlu Vedat Yüksel'in cenazeleri Adli Tıp Kurumu'ndan yakınları tarafından alınarak Kabasakal Mezarlığı'na getirildi.

Anne ve oğlunun cenazeleri, yıkandıktan sonra yakınlarına gösterildi.

Ekonomik sıkıntı çeken eşine kuaförlük yaparak katkıda bulunan Ela Gül Yüksel'in annesi Hatice Ulusal, tören sırasında fenalık geçirdi.

Anne Hatice Ulusal, katil zanlısının kızına ve torununa işkence yaptığını, bunu, cenazeleri gördükten sonra anladıklarını belirterek, ''Kızımı ve torunumu vura vura canice öldürmüş, kemiklerini kırmış'' dedi.

Ela Gül Yüksel'in adını vermek istemeyen bir diğer yakını ise cesetlerin boğazlarında morartı izlerinin bulunduğunu ifade ederek, zanlının anne ve oğlunu boğduğunu söyledi.

Anne ve oğlunun cenazeleri daha sonra kılınan namazın ardından yan yana toprağa verildi.

Ela Gül Yüksel'in tabutunda gelin duvağı bulunması dikkati çekerken, anne Ulusal, kızı ve torununun mezarlarının başında ağıt yaktı.

Huzurevleri Mahallesi 142 Sokak'taki bir apartmanın 11'inci katındaki dairede, dün sabah saatlerinde ebe hemşire Nalan Yüksel, baba İbrahim Yüksel (64), anne Günay Yüksel (62), 6 yaşındaki Vedat Yüksel, lise öğrencisi Halil İbrahim Kopar (17), ÖSS'ye hazırlanan Arif Kopar (19), kardeşinin eşi Ela Gül Yüksel ve kardeşi Ali Yüksel'in cesetleri bulunmuştu.

Sayfa Yükleniyor...