Maslak Arena bünyesinde açılacak olan ON İstanbul, 25 Ekim'den itibaren müzikseverleri elektronik müzik dünyasının en başarılı isimleriyle buluşturacak.

25 Ekim'de Local Heroes etkinliği ile kapılarını müzikseverlere açacak olan ON İstanbul; modüler yapısı, eşsiz ses - ışık sistemi ve 1000 kişilik kapasitesiyle sadece aynı zamanda özel etkinliklere de ev sahipliği yapacak.

Sezon boyunca dünyaca ünlü DJ ve canlı performanslara imza atacak olan ON İstanbul, 25 Ekim’de Local Heroes feat. Tangun, Cure Shot, Fuchs & Cervus, Barış Bergiten ve Gürhan ile sezona “merhaba” diyecek.

Açılışın hemen ardından 26 Ekim Cumartesi Tel Aviv asıllı techno müziğin en parlak DJ’lerinden Shlomi Aber ve Gel AbrilDJ setinin başında olacak.

Kasım ayında ise ON İstanbul çıtayı yükselterek programında birbirinden iyi isimlere yer verecek. Müzik kariyerindeki 10. yıla özel “X” turnesine çıkan Pan-Pot, Mobilee Records’dan Mobilee Sessions, Dinamo FM 10. yıl partisi de Kasım ayında müzikseverleri ON İstanbul’da bekliyor.