Bu yıl, 20 - 21 - 22 Haziran’da Parkorman’da gerçekleştirilecek Efes Pilsen One Love Festival 12’nin heyecanla beklenen programı açıklandı.

Yeni açıklanan isimler arasında İngiliz alternatif pop-rock grubu “Keane” ve efsane İngiliz grup “New Order”ın da bulunduğu festival’de üç gün boyunca dünyadan ve Türkiye’den toplam 21 müzisyen ve grup sahne alacak.

Geçtiğimiz günlerde açıklanan Britpop’un efsane ismi “Blur”, günümüz elektronik müzik sahnesinin en önemli vokallerinden “James Blake”, şimdiden büyük arenalar ve festivallerde ismini tepelere yazdıran indie rock grubu “The Vaccines”, bir başka önemli İngiliz Indie rock grubu “Foals” da Efes Pilsen One Love festival 12’de müzikseverlerle buluşacak isimler arasında.

İngiliz alternatif pop-rock grubu Keane, yaşayan efsane New Order, İngiliz Indie rock grubu The Vaccines, Türkiye’de ilk performansını verecek olan ünlü DJ ve prodüktör Gramatik, yeni nesil elektronik müzik dehası James Blake gibi dünyadan ve Türkiye’den toplam 21 müzisyen ve grup, Efes Pilsen One Love Festival 12’de sahne alacak.

Efes Pilsen sponsorluğunda gerçekleştirilen ve 24 yaş üzeri katılımcılara açık olan Efes Pilsen One Love Festival 12’nin biletleri 8 Mayıs Çarşamba günü Biletix üzerinden satışa sunulacak.

Bilet Fiyatları:
İndirimli biletler 20 Haziran Perşembe günü 50 TL, 21 Haziran Cuma ve 22 Haziran Cumartesi günleri ise 60 TL olarak satışa çıkacak. Festivalin üç günü için geçerli olan indirimli kombine bilet ise 135 TL olacak. Tam biletler ise 20 Haziran Perşembe günü 80 TL, 21 Haziran Cuma ve 22 Haziran Cumartesi günleri 90 TL’den satılırken tam kombine bilet 190 TL olarak satışta olacak.

Alternatif sahne
Festival katılımcıları, üç gün boyunca, ana sahne performanslarının yanı sıra alternatif sahnede boy gösterecek müzisyen ve gruplarla coşmaya devam edecek. Ünlü DJ ve prodüktör Gramatik’in yanı sıra genç ve yerli isimlerden The Ringo Jets, Club Bangkok, Ali Biçim, Post, She Past Away, Kim Ki O, Mutrib, Islandman, Foton Kuşağı, Farfara, Yora, Ars Longa, TSU!, Nekizm’in yanı sıra tecrübeli grup Kung Fu da müzikseverlere eğlenceli anlar yaşatacak.

Efes Pilsen One Love Festival 12
20 Haziran Perşembe Programı

• Kapı Açılış: 14:00
• Ana Sahne: Mert Tünay - Melis Danişmend – Yeni İsim- Yeni- İsim - Keane
• Alternatif Sahne: TSU! – Nekizm – Ars Longa – Kung-Fu

21 Haziran Cuma Programı
• Kapı Açılış: 14:00
• Ana Sahne: The Away Days – Büyük Ev Ablukada – Foals – The Vaccines - Blur
• Alternatif Sahne: Fakap – Farfara – Foton Kuşağı – Yora

22 Haziran Cumartesi Programı
• Kapı Açılış: 14:00
• Ana Sahne: Rebel Moves – Wax Tailor – James Blake - New Order
• Alternatif Sahne: Islandman – Mutrib - Ali Biçim - She Past Away – Post - Kim Ki O – Club Bangkok – Ringo Jets - Gramatik