Onur Bayraktar motosikletiyle öldü

Tiyatro sanatçısı ve dizi oyuncusu Onur Bayraktar İstanbul'da geçirdiği trafik kazasında hayatını kaybetti. Motosikletiyle bariyerlere çarpan Bayraktar'ın bugün otomobil almaya gideceği ortaya çıktı.

26.11.2010 - 08:07

Onur Bayraktar motosikletiyle öldü

Sanat dünyası gece saatlerinde gelen acı bir haberle sarsıldı.

Tiyatro sanatçısı ve dizi oyuncusu Onur Bayraktar, dün akşam 'Leyla'nın Evi' adlı oyunda rol aldıktan sonra Kadıköy'den Balat'a gitmek üzere motosikletiyle yola çıktı. Bayraktar, saat 00.30 sıralarında 0-1 Karayolu Ünalan Mahallesi dönüşünde Suzuki marka motosikletiyle bariyerlere çarptı. Görgü tanıklarının ifadesine göre kaza aşırı hız yüzünden gerçekleşti.

Savrulan motosiklet daha sonra Nusret Aktan yönetimindeki taksiye çarparak devrildi. Kazada başından ağır yaralanan Onur Bayraktar olay yerinde yaşamını yitirdi.

Bayraktar'ın cesedi Haydarpaşa Numune Hastanesi Morguına kaldırıldı.

Sanatçının arkadaşları ve yakınları hastaneye akın etti. Bayraktarın arkadaşları hastanenin içinde ve bahçesinde birbirlerine sarılarak ağladı.

Arkadaşları ve yakınları, Bayraktar'ın yarın otomobil alacağını belirterek "Çok iyi motosiklet kullanırdı, kazaya inanamadık" diye konuştular.

Tiyatro Kare'nin oyuncularından Onur Bayraktar için yarın ilk olarak Akatlar Kültür Merkezi'nde tören düzenlenecek.

Bayraktar'ın cenazesi, Ortaköy Camisi'nde öğle vakti kılınacak namazın ardından Zincirlukuyu Mezarlığı'nda toprağa verilecek.

TWITTER'DAN İLGİNÇ MESAJ
Genç sanatçının 20 Kasım günü Twitter'da arkadaşları ve yakınlarıyla paylaştığı şu sözler dikkati çekti. "Bir trafik kazası sonucu ölmek. pardon kaza oldu." 31 yaşındaki sanatçının paylaştığı bir başka cümlesi de şöyleydi : "Yarın uyanırız' diye bile söz verme. Gün gelir, kalkamaz halde uyanamaz bedenin."

1979 DOĞUMLUYDU
Samsun'da 1979 yılında doğan Onur Bayraktar, 2001 yılında Mimar Sinan Üniversitesi Tiyatro Bölümünden mezun oldu. Çeşitli TV dizilerinde oynayan Bayraktar, Nedim Saban'ın kurucusu olduğu Tiyatrokare'nin oyuncuları arasındaydı.

Son olarak 'Kapalıçarşı' dizisinde rol alan Bayraktar, 'Şöhret', 'Sessiz Fırtına', 'Güldünya' gibi yapımlarda da rol almıştı.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...