Oscar İzleme Rehberi CNBC-e Dergi'de

Oscar İzleme Rehberi’ni edinin, Oscar’a hazırlıksız yakalanmayın. CNBC-e Dergi, şubat ayında özel Oscar rehberi ve CNBC-e Hatırası Magnet Seti hediyeli!

31.01.2013 - 13:44

Oscar İzleme Rehberi CNBC-e Dergi'de

Sinemaseverlerin her yıl heyecanla beklediği an geldi. 24 Şubat’ta gerçekleşecek Oscar Ödül Töreni’ne hazırlıksız yakalanmayın, CNBC-e Dergi’nin özel Oscar ekiyle adaylar hakkında bilmeniz gereken her şeyi öğrenin.

CNBC-e Dergi’nin Şubat ayında okuyucularına hediyeleri bununla da sınırlı değil. Sevilen diziler Spartacus, Merlin ve Doctor Who için özel olarak tasarlanan Arena Hatırası, Camelot Hatırası ve TARDIS Hatırası fotoğraf çerçevelerinden oluşan magnet seti dergi ile herkese hediye.

Merlin’de final sezonu başlıyor, dizinin sonuyla ilgili sorular havada uçuşuyor. Bu sorulara cevap bulmak isteyenler, CNBC-e Dergi’nin Merlin setine giderek dizi ekibiyle yaptığı çok özel röportajları kaçırmasın.

Gossip Girl, Şubat’ta biterken tahtını yepyeni bir gençlik dizisine devrediyor. Sex and the City’den önceki Carrie Bradshaw’ı anlatan The Carrie Diaries ile 80’lere dönecek, bu renkli dönemde aşkı ve modayı bir kez daha keşfedeceğiz.

CNBC-e Dergi’de bu ay Spartacus’te sonun başlangıcı, Person of Interest zaman çizelgesi, How I Met Your Mother terminolojisi, Dexter’sız hayat, Game of Thrones’un setinden en yeni haberler, Doctor Who ile Hitler ve Ashton Kutcher’ın aşk hayatı mercek altında...

Yabancı dizi meraklıları son haberleri Şubat ayında yine CNBC-e Dergi ile takip edecek, ayın önemli bölümlerini ve konuklarını kaçırmayacak.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...