Kayan otomobil üzerinde tehlikeli yolculuk ve selfie

Zonguldak'ta etkili olan kar yağışı nedeniyle yolda kalan bir otomobili kurtarmak isteyen 4 kişi, aracın bagaj kısmına oturdu. Yaklaşık 2 kilometre tehlikeli bir yolculuk yapan bu kişiler, hareket halindeki otomobilin üzerinde selfie de yaptı.

CHA 17.02.2015 - 06:35

Kayan otomobil üzerinde tehlikeli yolculuk ve selfie

ZONGULDAK - Gece saatlerinde aniden bastıran kar yağışı yolları beyaz örtüyle kapladı.

Dikkati elden bırakmayan araç sürücüleri yolda yavaş ilerledi.

Bölge trafik ekipleri Cemaller köyü yol ayrımında, ilçe emniyet müdürlüğü trafik büro amirliği ekipleri de Ören kavşağında TIR uygulaması yaptı.

Bu arada, Zonguldak'tan Ereğli istikametine giden 34 VE 5235 plakalı otomobil sürücüsü, kar yağışı sebebiyle yolda oldukça zorluk çekti.

Aracında kar lastiği bulunmayan sürücü, otomobili yolda tutmakta zorlandı. Araç yolda zigzaglar çizdi. Kısa süre sonra yolda kalan otomobilin yardımına işten çıkan işçiler yetişti.

Aracı tipiye rağmen itmeye çalışan işçiler bunda başarılı olamadı. Otomobilin ilerleyebilmesi için 4 işçi aracın bagajına oturdu. Ağırlık sayesinde hareket eden otomobilin üstünde kalan 4 işçi yaklaşık 2 kilometre boyunca eksi 1 derece soğukta bagaj üzerinde yolculuk yaptı. İşçiler, selfie (özçekim) yapmayı da ihmal etmedi.

Soğukta, araç üzerinde tehlikeli bir yolculuk yapan işçiler, Karayolları Bölge Müdürlüğü'ne geldiklerinde aracın bagajından inerek otobüse bindi.

Sayfa Yükleniyor...