Oyun dünyasını renklendirecek

Oyun dünyasına yeni sunulan Blink!, birçok özelliğiyle bilgisayar kullanıcılarını bekliyor. Blink, oyun çeşitliliğini ve oynanabirliği artıracağı gibi, oyun güvenliğini de katkıda bulunacak.

21.02.2012 - 13:18

Oyun dünyasını renklendirecek

Blink, oyuncular için özel olarak tasarlanmış, üstün özelliklerle donatılmış çevrimiçi bir oyunculuk platformudur. Blink sayesinde arkadaşlarınızla anlık olarak mesajlaşabilir, oyun mağazasında beğendiğiniz oyunları bilgisayarınıza indirebilir ve GameSec anti hile teknolojisi ile korunmuş oyun sunucularında güvenle vakit geçirebilirsiniz.

Blink tamamen ücretsiz bir yazılımdır. Windows XP ve üzeri işletim sistemlerinde sorunsuz çalışır.

Blink Hoşgeldin ekranı. Blink Hoşgeldin ekranı.

Özellikler

1 - Mağaza

Blink oyun mağazasında aksiyon, strateji, macera v.b. gibi popüler oyun türlerine göre gruplandırılmış yüzlerce ücretsiz oyun ile ilgili ekran görüntülerine ve detaylı tanıtım bilgilerine ulaşabilirsiniz. Beğendiğiniz oyunları bilgisayarınıza çok kısa bir süre içerisinde indirebilir ve kurulum zahmetine girmeden tek tık ile oynamaya başlayabilirsiniz.

Eğer oyun ile ilgili güncelleme paketleri yayınlanmışsa Blink otomatik olarak oyunlarınızı son sürüme güncelleyecektir. Böylece her zaman oyunlarınız güncel kalacaktır.

 Blink mağaza.  Blink mağaza.

2 - Oyunlarım

Blink mağazadan indirmiş olduğunuz oyunlara dilediğiniz zaman "Oyunlarım" sekmesinden ulaşabilir ve oyun güncelleme, oyun başlatma işlemlerini buradan kolaylıkla yapabilirsiniz. Sahip olduğunuz oyunlar hakkında detaylı bilgi, ekran görüntüsü ve diğer medyalara buradan ulaşabilirsiniz.

3 - GameSec Anti Hile

Çevrimiçi oyunlarda, oyuncuların adil şartlarda rekabet edebilmelerini güvence altına alan GameSec anti hile teknolojisi Blink ile bütünleşik olarak çalışır. GameSec, gelişmiş hile tespit tekniklerini kullanarak, bilinen hile türlerinin tespit edilmesinde son derece etkin bir çözüm sağlar. GameSec ile hile kullandığı tespit edilen oyuncular yöneticiler tarafından yasaklandığı takdirde, bir daha aynı sunucuya kesinlikle giriş yapamaz. Böylece oyuncular, hile kullanan kullanıcılardan arındırılmış sunucularda keyifle vakit geçirebilirler.

4 - Sosyal Medya

Blink oyunculara ortak bilgi ve medya paylaşımında bulunabilecekleri bir sosyal medya ortamı sunar. Blink kullanıcıları arkadaşları ile mesaj, fotoğraf veya video paylaşabilir ve arkadaşlarının göndermiş olduğu içeriklere yorum yazabilirler. Bunun yanın sıra Blink üzerinden anlık mesajlaşabilir ve sesli görüşme yapabilirsiniz. Ayrıca dilerseniz, arkadaşlarınız çevrimiçi olduğunda veya oyun açtığında Blink sizi sesli ve/veya görsel olarak bilgilendirir. Böylece arkadaşlarınız ile Blink üzerinden her zaman iletişim halinde olabilirsiniz.

5 - Oyun Geliştirici

Bireysel veya kurumsal oyun geliştiricileri, geliştirmiş oldukları oyunlarının tanıtımını ve yayınını Blink oyun geliştirici platformu üzerinden kolaylıkla yapabilirler. Oyun geliştiricilerin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde tasarlanmış, kullanıcı dostu arayüzü ile oyun geliştirici paneli oyun geliştiricilerin hizmetinde. Üstelik tek kuruş dahi ödemeden!

Blink kullanmanız için altı sebep

1 - Herhangi bir ücret ödemeden Blink oyun mağazasındaki ücretsiz oyunları PC’nize indirebilir ve herhangi bir kısıtlama olmadan oynayabilirsiniz.

2 - Blink-GameSec anti hile teknolojisi ile korunan çevrimiçi turnuvalara katılabilirsiniz.

3 - Sosyal Medya araçlarını kullanarak arkadaşlarınızla ve takımınızla sürekli irtibat halinde kalabilirsiniz.

4 - İnternet ortamında düzenlenen çevrimiçi etkinlikleri Blink üzerinden güncel olarak takip edebilirsiniz.

5 - Oyun oynarken GameSec tarafından otomatik çekilen ekran görüntülerinizi veya maç demolarınızı arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

6 - Geliştirdiğiniz oyunları Blink mağazada yayınlayarak gelir elde edebilirsiniz.

Daha fazla bilgi için Blink resmi sitesini ziyaret edebilirsiniz.

http://blink.bilgeoyuncu.com

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...