Özlem Süer Galata Moda'da

Aynı zamanda akademisyen olan en önemli avagard tasarımcılarımızdan Özlem Süer'in Galata için hazırladığı farklı bağlama şekilleri olan üstleri çok beğeniliyor.

09.12.2009 - 12:55

Özlem Süer Galata Moda'da

Özlem Süer Galata Moda ile ilgili NTVMSNBC'nin sorularını yanıtladı.

Kendinizi kısaca tanıtır mısınız?
Mimar Sinan Üniversitesi'nde akademisyen olmamla birlikte, yaklaşık 20 senedir moda endüstrisinin içindeyim ve son 7 senedir tasarımlarımı kendi markam ile dünya üzerinde 100’ü aşkın konsept butik ve department store’da marka takipçilerim ile buluşturuyorum.
Avant-garde, neo-romantik, deneysel, zamansız kıyafetler ve life style başlığı altında toplanabilecek pek çok konuda danışmanlık hizmeti veren bir markadır Özlem Süer.

Galata moda’ya özel ürünleriniz hangileri?
Galata gibi enerjisi çok yüksek lokasyonlardan birinde tasarımcı markaları ile buluşmak isteyen moda takipçilerine çok hoş alternatifler sunan Galata Moda için bu defa da farklı ürün gruplarından oluşan bir stand hazırladık. Özlem Süer markasının günlük hayat için geliştirilmiş modellerine ağirlik verdik. Farklı bağlama teknikleri ile birden fazla şekilde giyilebilecek çok amaçlı üstler, ofis hayatını stilinizle daha keyifli hale getirmenize yardımcı olacak gömlek çeşitleri ve pantolonlar, tuniklerle rahatça birleştirebileceğiniz leggingler, örme materyalden dekoratif detaylı üstler, yılbaşı - kokteyl gibi okazyonlarınızda tercih edebileceğiniz geceye yönelik kostümler. Ayrıca bu kıyafetleri tamamlayan ya da bağımsız olarak da her daim kullanabileceğiniz aksesuarlar da yine Galata Moda için özel olarak hazırlandı.

Ürünlerinizin fiyat aralığı?
Leggingler 50 TL’den başlıyor. Günlük üst ve altlar 120 TL’den başlıyor, kokteyl ve geceye yönelik kostümler ise 170-250 TL arasında fiyatlandırıldı.

Dükkandan almakla Galata moda’dan almak arasında nasıl bir fark var?
Galata Moda'dan alışveriş yapan marka takipçilerimiz, Nişantaşı'nda bulunan Özlem Süer House isimli üç katlı konsept butiğimize de geliyorlar. Galata Moda’daki fark ise; çok sayıda tasarımcı markasının yüksek stilli bir alışveriş panayırında bir arada olması. Galata Moda’daki heyecanı devam ettirmek, daha çok çeşit görmek, farklı seçeneklerle buluşmak isteyen herkese hafta içi ve cumartesi günleri 09-19 arası Nişantaşı'nda hizmet veriyoruz.

Galata moda’da yıldızının parlayacağına inandığınız ürününüz?
Örme grubunda hazırladığımız üstler çok dikkat çekecek.

Özellikle yılbaşı öncesi tüketici Galata Moda’ya niye uğramalı?
Hem hediye alışverişi hem de kişisel alışveriş için çok keyifli bir deneyim. Sevdiği tasarımcıların bu organizasyona özel hazırladıkları ürünleri görmek ve İstanbul’daki sokak modasının nabzını tutmak adına, tam da yılbaşı heyecanı yaşanıyorken kaçırılmaması gereken bir buluşma.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...