Para vermeyen anne ve babasını hastanelik etti

Sinop'ta bir kişi, kendisine para vermeyen anne ve babasını saatlerce baston, koltuk değneği ve balta sapıyla dövdü. Çiftin vücutlarında kırıklar oluşurken, şüpheli tutuklandı.

Haberler - DHA 01.07.2022 - 15:42

Para vermeyen anne ve babasını hastanelik etti

'ta bir kişi, iddiaya göre para vermeyen anne ve babasını iki saat boyunca döverek hastanelik etti.

Olay, 28 Haziran'da Dikmen ilçesine bağlı Kanlıçay köyünde meydana geldi. Yaşar Bozel (47), otomobilini tamir ettirmek için annesi Fatma (78) ile babası Kemal Bozel'den (71) para istedi. Bozel çifti, paraları olmadığını söyledi.

BASTON, KOLTUK DEĞNEĞİ VE BALTA SAPIYLA DÖVDÜ

Bunun üzerine Yaşar Bozel, anne ve babasına saldırdı, iki saat boyunca baston, koltuk değneği ve balta sapıyla dövdü.

Gelen sesleri duyan komşuların ihbarı üzerine adrese jandarma ve sağlık ekipleri sevk edildi. Sağlık ekipleri, Bozel çiftini Atatürk Devlet Hastanesi'ne kaldırdı.

Vücutlarının birçok yerinde kırık ve morluklar oluşan Fatma ve Kemal Bozel çifti, oğullarından şikayetçi oldu.

TUTUKLANDI

Gözaltına alınan Yaşar Bozel, jandarmadaki sorgusunun ardından adliyeye sevk edildi. Bozel, çıkarıldığı hakimlikçe tutuklandı.

''ÇOK DARBE YEDİK''

Oğlunun sarhoş olduğunu belirten Fatma Bozel, "Arabasına tamirat yapacaktı. 'Araban iyi oldu mu?' dedim. 'Parçalarını aldım, para yetmedi' dedi. Fakat sarhoştu. Hiçbir şey demeye gerek kalmadı. Tabağı yere vurdu. Sonra da kalktığı gibi bizi bu hale getirdi. Hiç bizi dinlemedi. Vücudumda kırıklarım var, bizi kapıya attı. Bir eşime vurdu, bir bana vurdu. Evin önünde çok darbe yedik" dedi.

''KOLTUK DEĞNEKLERİNİ ÜSTÜMÜZDE PARÇALADI''

Oğlunun uzun süre kendilerine vurduğunu ve daha önce beyin felci geçirdiğini söyleyen anne Fatma Bozel, şöyle devam etti:

''Koltuk değnekleri ile yürüyorum. Koltuk değneklerini üstümüzde parçaladı. Koltuk değneğinin parçası bir ara düştü. O ara aldım, savurdum. Başına geldi sanırım. Koltuk değnekleri ile vurunca sonra gitti, odun motorunu çalıştırmaya çalıştı. Fakat çalışmadı. Bunu yapan doğurduğum evlat. İşi, gücü para. Madde bağımlılığı vardı ama bırakıyordu. 'Arabanın parçaları için para lazım' dedi. Biz de 'Yok' deyince üstümüze barut gibi parladı.''

NTV’yi sosyal medyadan takip edin

Twitter Facebook

Sayfa Yükleniyor...