Paris Hilton'a doğumgünü hediyesi

Vogue Türkiye, Paris Hilton için bir hayali gerçekleştirdi...

28.01.2011 - 15:15

Paris Hilton'a doğumgünü hediyesi

Vogue Türkiye Paris Hilton için “Bir hayal” projeyi gerçekleştirdi. Meğer Paris Hilton ve fotoğrafçı Terry Richardson on yıldır biraraya gelmek isterlermiş. Bu esprili birlikteliğin çöpçatanı da Vogue Türkiye oldu. Buluşma mekanı Los Angeles’taki Milk Studios’du. Bu çekim Paris’e doğumgünü hediyemiz.

Barack Obama’dan, Amy Winehouse’a; Leonarda Di Caprio’dan Lindsay Lohan’a pek çok ünlü ismi çekmiş olan Terry, Paris’i Türkiye’den özel olarak götürülen “çifte nazar boncuklu” atletle fotoğrafladı.

Paris, Terry’nin vazgeçemediği kareli gömleği ve kemik gözlüğüyle Vogue Türkiye’nin Şubat sayısı kapağı oldu. Paris,  çekime ikisi gelincik 15’i köpek tam 17 evcil hayvanıyla geldi. Paris’in köpeklerinden Mugsy, Terry’nin kamera çantasına işedi. İntikam isteyen Terry ne yaptı? Vogue Türkiye Şubat sayısında.

SİNYORA CC
Vogue Türkiye, 25 Şubat’ta vizyona girecek olan Sinyora Enrica ile İtalyan Olmak filminin ünlü yıldızı Claudia Cardinale’yle Paris’teki evinde buluştu. Kariyerinden, Türkiye’deki film çekimlerine, yaşlanmaktan arkadaşlığa Cardinale’nin dünyasını okuyacağınız bu röportajı Vogue Türkiye adına yazar ve senarist Sedef Ecer gerçekleştirdi.

KADINLARI HEYCANLANDIRAN AKTÖRÜN 3 GÜNÜ
Karadağlar’ın yakışıklısı: Kadınları heyecanlandıran yeni jenerasyon aktörlerden İbrahim Çelikkol Vogue Türkiye’nin takibinde. Üç günü nasıl geçirdi?

SÜPER KAHRAMAN MARC JACOBS
Süper Kahraman Marc Jacobs mükemmel değil, mükemmel kusurları var.

Ona, moda dünyasının simyacısı demeleri boşuna değil. Tuttuğu herşeye bir değer katmayı başarıyor. Louis Vuitton’ın sanat direktörlüğünün yanı sıra kendi adıyla da koleksiyonlar yapan Marc Jacobs’ı Harriet Quick yazdı.

KÖKTEN ÇÖZÜM DİYETLER
Modern çağın yarattığı kilo sorunu ve her gün bir yenisiyle tanıştığımız diyetler arasında kalakaldık. Biraraya geldiğinde beslenme tarzını kökten değiştirecek formülleri Vogue Türkiye açıklıyor.

ÇOK SEKSİ
14 Şubat öncesi Vogue Türkiye’de mücevher ve iç çamaşırı buluştu. Çok da seksi oldu.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...