Perry şarkı söylemeye kilisede başlamış

‘The Hello Katy Tour’ kapsamında İstanbul’da konser veren Katyh Perry, NTV’ye konuştu.

09.07.2009 - 22:40

'I Kissed A Girl', 'Hot’N Cold', 'One Of The Boys' gibi parçalarıyla haftalarca dünya müzik listelerinde 1 numarada kalan ve İsatnbul'da bir konser veren Katy Perry'yle, NTV özel bir röportaj gerçekleştirdi.

'You Are So Gay' ve 'I kıssed a girl' şarkılarıyla olay yaratan 25 yaşındaki Perry, şarkı söylemeye kilisede başladığını söyleyerek şöyle konuştu:

Annem ve babam dini görevlilerdi. Uzun bir süre hayatım kilise çevresinde geçti. Bütün gördüklerim, yaşadıklarım, hatta tanıştığım bütün erkekler bile kilise çevresindendi. Kilise dışında bir hayatım yoktu.

15 yaşında gospel şarkılardan oluşan bir albüm yaptım. Bir gün anlatılacak ve yaşanacak başka hikayeler olduğunun farkına vardım. Tamamen değiştim. Şimdi ‘bir kızı öptüm ve çok hoşuma gitti’ diye bir şarkı söylüyor olmam bir çok insana tuhaf gelebilir. Ama insan büyüdükçe hayata bakışı ve algılayışı değişiyor."

‘I kissed a girl’ şarkısını samimi bulmayanlar olduğunu ancak her şeyi dürüstçe yaptığını söyleyen Perry, "Hayatımda hiçbir kızı öpmedim ama bu şarkıyı tamamen hissederek, bunu yaşayan insanları düşünerek söyledim" şeklinde konuştu.

Perry NTV'ye konuştu

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...