Hülya Avşar: PKK ve kötülükler gitsin

Sandık başına giden ünlü sanatçı Hülya Avşar, “PKK ve kötülükler gitsin” diyerek oyunu kullandı.

Haberler - İHA 01.11.2015 - 16:53

Hülya Avşar: PKK ve kötülükler gitsin

Ünlü sanatçı Hülya Avşar, oyunu İstanbul'da Sarıyer Kız Teknik ve Meslek Lisesi’nde kullandı. Oyunu kullanmak için 1021 No'lu sandığa gelen Avşar’a, vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi. Sandık görevlileri ile de şakalaşan Avşar, daha sonra oyunu kullandı.

Oy pusulasını sandığa atarken “PKK ve kötülükler gitsin” diyen Hülya Avşar daha sonra basın mensuplarına açıklama yaptı.

Hülya Avşar, “Burada konuşacak tek bir şey var, tek istediğimiz huzur gelsin ve bu dağlardan kötü haberler gelmesin ve gerçekten annelerin canı yanmasın. Ne olursa olsun arada bir gün beş gün geçiyor unutuyoruz. Unutuyoruz diye bir şey olduğuna inanmıyorum hiçbir şekilde unutulmuyor, sadece öteleniyor. Ama daha sonra sonucu çok kötü çıkıyor. Bana göre çok üzücü olaylar ver hiçbir zaman unutulacak şeyler değil. O açıdan da her şeyi bir köşeye bıraktık. Ekonomiydi, oydu, buydu. Tek istediğimiz huzur, gerisini sonra düşünürüz. Tek şey huzur gelsin yeter” dedi.

Seçime ilişkin tahmini sorulan Avşar “O kadar çok tahmin yapıyoruz ki. Ama inanın ilk defa seçim sonuçlarına dair bir tahmin yürütemiyorum” şeklinde cevap verdi.

Sayfa Yükleniyor...