Polisiye maratonu CNBC-e'de

CNBC-e’nin bayram klasiği, dizi maratonu Çarşamba günü 13:00’te başlıyor. Bu yılki maratonun 'Polisiye' diziler.

22.10.2012 - 16:05

Polisiye maratonu CNBC-e'de

24 Ekim Çarşamba günü “Polisiye Maratonu”nda ilk olarak CSI: NY, 25 Ekim Perşembe günü 7. Sezonuyla “The Closer” ve 26 Ekim Cuma 4. Sezonuyla “Leverage” ekrana gelecek. 29 Ekim Pazartesi ise “The Newsroom”un yayınlanan tüm bölümlerini izleyeceğiz...

‘CSI: NY’
Sekizinci aynı gün peş peşe ekranda!
24 Ekim Çarşamba 13:00-18:00

İlk günün dizisi CSI:NY, 13:00-18:00’e kadar 8. Sezonun tamamı peş peşe “Polisiye Maraton” kuşağında ekrana gelecek. Maratonda dizinin konuk yıldız oyuncuları; Robert Forster ve Cassidy Freeman, güzel oyuncu Aly Michalka, Joey McIntyre heyecana heyecan katacak.

Neler olacak?
Maratona sekizinci sezonun birinci bölümü ile başlıyoruz. Bu bölümde; 9/11’in onuncu yıldönümünde Mac ve ekibi o günün zihinlerine kazınan anlarını yeniden anımsarlar. Bu arada kolay gibi görünen bir cinayet vakası ekibin düşündüğünden çok daha karmaşık çıkar. Robert Forster ve Cassidy Freeman sezonun ilk bölümünün konuk oyuncuları.

İkinci bölüm: CSI: NY’ta bu hafta bir gencin kaldığı dairede ölü bulunmasının ardından inceleme başlatan ekibin cinayeti aydınlatabilmesi için onun kayıp oda arkadaşını bulunması gerekmektedir. Bu bölümün konuğu güzel oyuncu Aly Michalka.

Üçüncü bölüm: Genç ve güzel bir kadının çalıntı bir Ferrari’de ölü bulunmasının ardından yapılan soruşturma, ekibi araba hırsızlarından oluşan bir aileye yönlendirir. Ancak ailenin kalan fertlerinin de aynı kaderi paylaşmamaları için ellerini çabuk tutmaları gerekmektedir.

Dördüncü bölüm: Danny ve çaylak polisleri, arkadaşlar arasında bir iki kadeh içmek için dışarı çıktıkları bir akşam beklenmedik bir biçimde kendilerini silahlı bir çatışmanın içinde bulurlar. Bölümün konuk yıldızı Joey McIntyre.

Beşinci bölüm: Bıçaklanarak öldürülen genç bir kadın, her şeye rağmen ölmeden önce son bir gayretle katili ile ilgili bir ipucu bırakabilmeyi başarmış görünmektedir. Ekip kurbanın bu son hareketinin ardında yatan gerçeği belirlemek zorundadır.

Polisiye Maraton:
25 Ekim PERŞEMBE – The Closer
26 Ekim Cuma - Leverage

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...