'Revolution' 2. sezonuyla geri dönüyor

Elektriğin var olmadığı bir dünya, ikinci sezonda aydınlanma çağını yaşayacak! Kıyamet öykülerini bir adım ileriye taşıyan Revolution’da elektrikler geri geliyor. J.J. Abrams’ın yapımcılığını, Eric Kripke’nin senaristliğini üstlendiği Revolution, 2. Sezon bölümleriyle her Pazar 22:00’de CNBC-e’de.

31.10.2013 - 16:36

'Revolution' 2. sezonuyla geri dönüyor

Tüm güç kaynaklarının dünya üzerinden kalkmasıyla kıyamet sonrası bir gelecekte geçen ve bir ailenin yeniden bir araya gelme mücadelesini anlatan Revolution’da ikinci sezon tüm heyecanıyla başladı.


Birinci sezon final bölümünde; Asiler grubu büyük bir kaybın acısını yaşarken, Miles ve Monroe yüzleşmişti. Asiler, kuleye gizlice sızarken hayati tehlike artmaktaydı. Miles'ın liderlik yetenekleri , karakteri, Rachel ve Nora'ya olan hisleri sınanmıştı. Kulenin içinde Tom Neville ve Randall Flynn, karanlık tarafa yeni anlamlar getirirken, Aaron'ın zekası yararlı olacaktı. Sezon sırasında geçici de olsa elektriğe kavuşulmuştu, ancak Savunma Bakanı Yardımcısı Randall Flynn bu gücü kötüye kullanmış ve füzeleri aktive ederek Atlanta ve Philadelphia’yı harita üzerinden silmişti.

İkinci sezon ise “Değişen Hayatlar” isimli bölümle başlıyor ve Amerikan hükümetinin yanısıra diğer eyaletler de çıkan kargaşaya dahil oluyor. Enerjiye ulaşılan zorlu görev, herkesin hayatında yıkıcı sonuçlara yol açar. Miles, Aaron ve Rachel kendilerini Texas’da küçük ve gizemli bir kasabada bulurlar. Burada Rachel’i kendi geçmişinden önemli bir figür beklemektedir. Öte yandan Monroe bu yeni koşullarda kendine yakışır bir rol üstlenmekte gecikmez.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...