Rüyanızda ölmeye hazır mısınız?

Fötr şapkası, kırmızı-yeşil çizgili kazağı ve dört bıçaklı eldiveni ile Elm Sokağı'nda korku alan Freddy Krueger, yeni bir uyarlamayla tekrar beyazperdeye geliyor.

Haberler 13.04.2010 - 13:31

Rüyanızda ölmeye hazır mısınız?

Wes Craven'in korku klasiği ''Elm Sokağında Kabus/A Nightmare On Elm Street'', yeni bir uyarlamayla bir kez daha beyzperdeye geliyor.

Senaryosunu Wesley Strick ve Eric Heisserer'ın yazdığı filmin yönetmenliğini, ödüllü müzik klibi ve reklam filmi yönetmeni Samuel Bayer üstendi.

Filmin yapımcılığını, ''Friday the 13th'', ''The Texas Chainsaw Massacre'' ve ''The Amityville Horror'' dahil olmak üzere yeniden çevrilen başarılı korku filmlerinin yapım şirketi Platinum Dunes'tan Michael Bay, Andrew Form ve Brad Fuller yaptı.

Filmde, fötr şapkası, kırmızı-yeşil çizgili kazağı ve dört bıçaklı eldiveniyle korku salan ''Freddy Krueger'' rolünü, bugüne kadar çekilen 7 seride canlandıran Robert Englund'un yerine Jackie Earl Haley üstlendi.

Rüyaları Freddy yüzünden kabusa dönen gençleri Kyle Gallner, Katie Cassidy, Rooney Mara, Thomas Dekker ve Kellan Lutz canlandırırken, diğer rollerde ise Clancy Brown ve Connie Britton yer aldı.

'A Nightmare on Elm Street' , 21 Mayıs'ta vizyona girecek.

Sayfa Yükleniyor...