Sadece 80 tane

‘Konyalı Saat’ çatısı altında 81 yıllık tecrübeyle üretilen Nacar, saatte modanın nabzını tutmaya devam ediyor. 2010 koleksiyonu, yaratıcılığı ve şıklığı modern çizgilerle buluşturuyor.

31.03.2010 - 09:04

Sadece 80 tane

Birbirinden farklı ve dinamik modelleriyle Nacar, 2010 koleksiyonunda dinamizm, teknoloji, işlevsellik ve rahatlığı bir arada sunarken şıklıktan da ödün vermiyor.

İsviçre Quartz makine, mineral kristal cam ve su geçirmezlik özelliklerinin yanı sıra deri kayış, çelik ve altın kaplama kasa ve bilezik alternatifleri sunan marka, bu koleksiyonunda köklerinden getirdiği klasik çizgileri yeniden yorumlayarak tutkunlarının beğenisine sunuyor.

Herkese ve her tarza hitap eden modellere sahip olan 2010 koleksiyonunda, stilistik hatlarla renk uyumunun muhteşem birleşimi en çok göze çarpan özellikler arasında.

Erkek Saat - Fiyatı 450TL Erkek Saat - Fiyatı 450TL

Aktif, sportif ve yenilikçi tarzı benimseyenler için üretilen Nacar Chronograph serisinde atletik yapılar ve stilistik hatlar ön plana çıkarken Multifunction serisinde enerjik ve spor görünüm bir arada sunuluyor.

Lüksün estetikle buluştuğu Nacar Automatics serisi ise, hem kaliteye hem de geleneğe önem verenler için yeniden yorumlanıyor.

Bayan Saat - Fiyatı 688 TL Bayan Saat - Fiyatı 688 TL

Çarpıcı modelleriyle göz kamaştıran ve Nacar kadını için özel tasarlanan koleksiyonda bulunan taşlı ve taşsız modellerin şıklığı görülmeye değer.

Nacar kadınları; Classic Straps, Basics, Pockets gibi daha birçok özel seriyi Nacar’ın zengin 2010 koleksiyonunda keşfediyor.

Nacar’ın 80. yılı için sadece 80’er adet üretilen limitli cep saatleri ise, koleksiyonerlerin bir numaralı tercihi olacak.

1’den 80’e kadar numaralı olarak ve özel sertifikaları ile üretilmiş cep saatleri tekil olarak ya da tüm koleksiyonu taşıyan özel ahşap kutusunda saat severlerin beğenisine sunuluyor.
  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...