Şahin: Başbakan'a dokunmak ibadettir

AK Parti'li Hüseyin Şahin, Başbakan Erdoğan’ın kendilerine enerji verdiğini belirterek, “Başbakanımıza dokunmak bile bence ibadettir” dedi.

Haberler 20.07.2011 - 17:16

Şahin: Başbakan'a dokunmak ibadettir

AK Parti Bursa Milletvekili Hüseyin Şahin, İnegöl ilçesinde çalışmalarından ve kendisini ziyaret etmelerinden dolayı partililere teşekkür yemeği verdi.

Atış Poligonu'nda düzenlenen yemekte konuşan Hüseyin Şahin, seçimlerin ardından mazbatalarını aldıklarını, diğer partiler gibi sonradan yemin etmediklerini söyledi.

Şahin kendisine, Plan Bütçe Komisyonu'nda ve parti yönetiminde önemli görevler verildiğini belirterek, geçtiğimiz hafta Ankara'ya gelerek kendilerini ziyaret edip “Hayırlı olsun” diyen AK Parti İnegöl İlçe Teşkilatı'na da teşekkür etti.

Kendisini onure eden arkadaşlarının Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ile 5 dakika da olsa görüşüp ellerini sıktıklarını belirten Şahin, şunları söyledi:

"Geçen hafta ilçe teşkilatından 16 -17 arkadaşımız Ankara'yı ziyaret etti. Ben çok memnun oldum. Gönül isterdi ki daha çok arkadaşımız gelsin. Gelen arkadaşlarla birlikte sayın Başbakanımızla 5 dakikalığına bile olsa sohbet etmek imkanı bulduk. Fotoğraf çektirme imkanımız oldu.

Teşkilattaki arkadaşlarım sayın Başbakanımıza yakınen sorular sordular, elini sıktılar. Sayın Başbakanımıza dokunmak bile inanın bence ibadettir. Ben bunu söylüyorum. Çünkü varlığı ile bile bizlere enerji veriyor. Çalışma tempomuz ne kadar yoğun olursa olsun artması için enerji veriyor."
"KASTI AŞAN BİR ŞEY YOK"
Hüseyin Şahin, bu sözleriyle ilgili yeni bir açıklamada bulundu.

Sözlerinde kastı aşan bir durumun olmadığını söyleyen Şahin, ''O açıklamayı yaparken benim buradaki maksadım; 'müminin mümine sevgisi ibadettir'. Sözüm: 'Yaratılanı Severim Yaradandan Ötürü' anlayışıydı. Benim mantığım budur. Yaşamımda da uyguladığım felsefe budur. Bu inançla yaşıyoruz. Başbakanımızı çok seviyoruz. Çıkış noktamız bu. Yani sözümde kastı aşan bir olay yok'' dedi.

Sayfa Yükleniyor...