Sahte Baykal Twitter’dan ihanet notları yazdı

CHP Genel Başkanlığı'ndan istifa eden Deniz Baykal adına açılan Twitter'da açılan hesap ilk başta ihanet mesajları yazdı sonra kapatıldı. Baykal'ın danışmanları hesabı açanın eski Genel Başkan olmadığını belirtti.

Haberler 31.08.2010 - 12:20

Sahte Baykal Twitter’dan ihanet notları yazdı

Twitter’a üye olan CHP eski Genel Başkanı Deniz Baykal şu mesajları verdi:

“Esas olan ihanet değil, sevgidir. Esas olan dostluktur, esas olan vefadır, esas olan ilkelerinize yönelik kardeşliktir.

Siyaset güven, vefa işidir. Dostluk, arkadaşlık, sevgi işidir. Sevgiyi ihmal etmeyeceksiniz, dostluğu ihmal etmeyeceksiniz.

Siyasette vefa çok önemlidir. Dostlarını, beraber mücadele verdiğin yol arkadaşlarını hiçbir şekilde terk etmemek önemli bir erdemdir.

Umuyorum ki, 'yi idare edenlerin zihniyeti, millete bakış açıları değişecek. Milletin sorunları hak ettiği önemi o zaman kazanacak.

Bu anayasa değişikliği korku değişikliği, telaş değişikliğidir. İktidarın gitmekte olduğunu gördüler, o sebeple bu değişiklikleri yaptılar.

Türkiye'nin geldiği nokta iyi bir nokta değildir. Geleceğe yönelik umut veren, güven veren bir tablo değildir.

Adana programımızdan sonra kesin olmamakla beraber Şanlıurfa programımız var. Arkadaşlar üzerinde çalışıyor. Detayları sizlerle paylaşırım.

2 Eylül’de Türkiye’ye döneceğim. 4 Eylül'de saat 11.00’de Adana'da Genç İşadamları Derneği tarafından düzenlenen toplantıya katılacağım.

Mehmet'in tavsiyesi ile bu hesabı açtım. Fırsat buldukça sizlere buradan bazı konularla ilgili görüşlerimi belirteceğim.

Torunum Mehmet'in üniversite kayıt işlemleri için eşim Olcay ve kızım Aslı ile birlikte ABD'de bulunuyoruz."

Mesajların atıldığı denizbaykalchp adresiyse kısa süre sonra kullanıcı tarafından kapatıldı.

BAYKAL DEĞİL
Konuyla ilgili açıklama yapan Deniz Baykal'ın danışmanları ise hesabı açan kişinin eski Genel Başkan olmadığını belirtti.

Sayfa Yükleniyor...