NTV

Samsun Towers'da teslimler 2014'te

Türkiye

Esenyurt’ta yükselecek Samsun Towers projesinin temeli atıldı. 1.550 dairenin teslimi 2014 yılında yapılacak.

Ersa İnşaat’ın Esenyurt’ta inşasına başladığı Samsun Towers projesinin temeli; Milletvekili Oya Eronat ve Esenyurt Belediye Başkanı Necmi Kadıoğlu'nun katılımıyla düzenlenen törende atıldı.

Samsun Towers’ın reklam yüzü Orhan Gencebay’ın da katıldığı törende konuşan Ersa İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Helim Kurt; “Esenyurt’a lüks bir proje kazandırmak amaıyla inşasına başladığımız Samsun Towers projemizi herkesin ulaşabileceği fiyatlarla sunuyoruz. Projemiz ile amaçladığımız; halkımıza kaliteyi, güveni, lüksü ekonomik ve ulaşılabilir ödeme planlarıyla sunmaktır” dedi.

33 katlı 5 bloktan oluşacak Samsun Towers’ta 1.550 daire yer alacak. Proje kapsamında mağazalar, kafeler, 13 bin m2 büyüklüğünde alışveriş merkezi ve sinema salonları da yer alacak.

20 bin m2’lik proje alanının %80’inin peyzaja ayrılmasının yanı sıra tüm bloklarda 5’er kat aralıklarla yer alacak kat bahçeleriyle yeşille iç içe bir yaşam alanı oluşturulacak.

Samsun Towers’ta açık yüzme havuzu, çocuk havuzu, süs havuzları, basketbol sahası, tenis kortu, mini futbol sahası, çocuk oyun alanları ve kişisel gelişim alanlarının yanı sıra her konut bloğunun altında yer alacak fitness center, sauna, buhar odası, aktif spor alanları ve toplantı salonları yer alıyor.

65 bin 500 TL’den başlayan fiyatlarla satışların devam ettiği projede 820 TL’den başlayan taksit seçenekleri sunuluyor.