Sancaktepe'de ölüm teğet geçti: Bu ilk değilmiş

İstanbul'da sokakta oyun oynarken üzerinden cip geçen 4 yaşındaki çocuğun muzice kurtuluşunun ardından anne Besile Fener, konuştu. Çocuğuna daha önce de bir araba çarptığını söyleyen anne, ''Ben öldü zannettim. Videoyu izledim şok geçirdim'' dedi.

Haberler - DHA 19.05.2022 - 10:38

Sancaktepe'deki 'mucize' çocuğa daha önce de araba çarpmış. 

Olay, dün akşam saatlerinde Mevlana Mahallesi'nde meydana geldi. Sokakta arkadaşlarıyla oynamak için karşıdan karşıya geçmeye çalışan 4 yaşındaki Halil Fener'in üzerinden cip geçti.

Cip sürücüsü çocuğu fark etmeden ilerlerken, cipin altından çıkan çocuk, ayağa kalkarak yol kenarındaki arkadaşlarının yanına gitti.

Olayın şaşkınlığıyla ne olduğunu anlayamayan küçük çocuğu gören yakınları ise koşarak geldi. Çocuğu kontrol eden bir kişi, çocuğu kucağına alarak eve götürdü.

"ÖLDÜ ZANNETTİM"  

Araç altında kalan 4 yaşındaki Halil'in annesi Besile Fener, "Aşağıya inmek istedi. Ben bırakmadım. Sonra ısrar edince inmesine izin verdim. Aşağıdan bir ses geldi. Baktık ki çocuğa cip çarpmış. Daha öncede bir araba çarpmıştı. Bir kere de merdivenden düştü. Prematüre bebek. Daha öncede bir sene hastanede kaldı. Ben öldü zannettim. Videoyu izledim şok geçirdim" dedi.

''SÜRÜCÜLER BİRAZ DİKKATLİ OLSUNLAR" 

Kazayı duyar duymaz torununun yanına koşan dede Mehmet Fener ise, "Yolun karşısına geçerken araba görmedi herhalde. Çocuk arabanın altına girdi öbür taraftan çıktı. Bir şey olmadı çok şükür. Adam şoktaydı. Ben bir şey olmadığını söyledim. Sürücüler biraz dikkatli olsunlar. Vurunca da kaçmasınlar" şeklinde konuştu.

Sayfa Yükleniyor...