SAP Forum 16 Ekim'de İstanbul'da

İş dünyası “Yepyeni Bir Yarış”a katılmak için geri sayıma başladı. Türkiye’nin en geniş katılımlı IT etkinliği olan SAP FORUM, hızla değişen koşullarda rekabetçi kalabilmenin yeni yöntemini 16 Ekim Salı günü, İstanbul Kongre Merkezi’nde “Yepyeni Bir Yarış” ile sahneye taşıyor.

11.10.2012 - 14:44

SAP Forum 16 Ekim'de İstanbul'da

Hangi sektörde olursa olsun iş dünyasında liderliğe oynamak için tek bir boyutta önde olmak artık yetmiyor.

Büyük ve karmaşık verilerin dünyasında, sınırlardan bağımsız, inovasyonun kilit rol oynadığı yeni bir rekabet ortamı oluşuyor. Çok boyutlu, yepyeni bir yarışın başladığını bilen SAP, bu gerçekten hareketle bu yıl 17'incisi gerçekleşecek, Türkiye'nin en geniş katılımlı teknoloji etkinliği SAP FORUM’u, ''Yepyeni Bir Yarış'' başlığıyla sahneye taşımaya hazırlanıyor.

Kurumsal uygulama ve yazılım alanında dünya lideri olan SAP, bu yıl ''Yepyeni Bir Yarış'' ile hızla değişen koşullarda rekabetçi kalabilmenin yeni yöntemini masaya yatıracak. İş dünyasına yön veren 5.000’i aşkın orta ve üst düzey yöneticiyi ağırlayacak olan SAP FORUM 16 Ekim 2012 Salı günü, İstanbul Kongre Merkezi'nde gerçekleşecek. IBM’in platin, Fujitsu&NetApp’ın inovasyon sponsoru olduğu SAP Forum’da ziyaretçiler, 14 paralel salonda 90’a yakın sunumu takip edebilecek, SAP ekosisteminden 35 farklı firmayla tanışma şansı bulacak. SAP müşterilerinin başarı hikayelerini ilk ağızdan dinleyecek ve SAP uzmanları tarafından sunulacak yeni teknolojilerle tanışacak.

BÜYÜK VERİNİN KOŞUSU
Etkinliğin açılış konuşması, alanında dünyanın sayılı isimleri arasında yer alan SAP Veritabanı ve Teknoloji Dünya Başkanı Steve Lucas tarafından gerçekleştirilecek. Konuşmasında bir işkolunun sağlıklı yürüdüğüne dair belirtiler yaklaşık 100 yıldır değişmezken, bilgi ve verinin bu sağlığı etkileyebilecek kadar arttığı gerçeğini ele alacak olan Lucas, iş dünyasının bilinen gerçeklerine başka bir açıdan bakarak, dinleyicileri yeni teknolojiler ile tanıştıracak.

HAYATA FARK ATMAK
48 saat uyumadan, ayakta beslenerek, bir çölde ya da Mont Blanc dağlarında, sırtınızda 30 kilo yük ile koşmak. Hız mı, strateji mi yoksa dayanıklılık mı? İş hayatı da bir ultra maraton değil mi? Gün ortası açılışında “Yarışmadan yarışmacı olunmaz. En iyilerle yarışarak çıtanı yükselteceksin” diyen Türkiye'nin ilk Ultra Maratoncusu Bakiye Duran dinleyicilere farklı bir vizyon katacak konuşması ile sahnede olacak.

SAP HAKKINDA
Kurumsal uygulama ve yazılım alanında dünya lideri olan SAP, dünya çapında 60.000’e yakın çalışanı, önde gelen ürün ve servisleri ile müşterilerinin iş alanlarındaki inovasyonu artırmasına yardımcı oluyor. SAP çözümleri, üretim, gıda, tekstil, otomotiv, sağlık, perakende, finans ve kamu sektörünün de aralarında yer aldığı 25’den fazla sektörde faaliyet gösteren farklı ölçeklerdeki 190.000’den fazla SAP müşterisinin (Sybase satınalması dahil) iş süreçlerine destek veriyor. Almanya merkezli faaliyet gösteren SAP, New York ve Frankfurt’un da aralarında yer aldığı birçok borsada “SAP” sembolü ile işlem görüyor.

SAP’nin iş yazılımları alanındaki liderliğini Türkiye’de de devam ettiren SAP Türkiye, şirketin 65. ülke ofisi olarak 2001 yılında kuruldu. SAP’nin dünya genelindeki yaygın kullanımına paralel olarak Türkiye’de yıllık ciroya göre en büyük 10 şirketin 8’i iş süreçlerini, SAP çözümleri ile kontrol ediyor. Türkiye’de neredeyse her evde SAP sistemi üzerinde üretilen on ürün bulunuyor. Kurulduğu günden bu yana Türkiye’deki gelirlerini ve çalışan sayısını istikrarlı olarak artıran SAP Türkiye, ekosistemindeki onlarca iş ortağıyla birlikte 1.500’ün üzerinde nitelikli iş gücüne de istihdam imkanı sağlamış bulunuyor. SAP Türkiye hakkında daha ayrıntılı bilgi için www.sap.com/turkey adresini ziyaret edebilirsiniz.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...