Saray hayatı 2014'te başlıyor

Avrupa'nın en prestijli ödülü olarak bilinen 'Europan Property Awards'dan 5 dalda 8 ödülle dönen 'Elit Grand Palas' saray hayatını Kurtköy'e taşıyor. Projede daireler, 2014'te teslim edilecek.

Haberler 31.10.2012 - 17:17

Saray hayatı 2014'te başlıyor

Delmar Yapı’nın Elit Grand Palas projesi, Haziran 2014'te teslim edilecek. Daire fiyatlarının 175 bin TL'den başladığı Elit Grand Palas, erken alım avantajını kullanan müşterilerine en az yüzde 50 kazanma fırsatı sunuyor.

Projede 3 bin 560 TL olan konut metrekare fiyatlarının, projenin bitimiyle birlikte 5 bin TL’ye kadar çıkması bekleniyor.

130 milyon liraya mal olan proje toplam 532 konuttan oluşuyor. Stüdyo 1+1 ve 2+1 seçenekleri ile hem ev hem de ofis olarak kullanılabilen Elit Grand Palas, 4 bin 500 metrekare iç bahçeye sahip. Metrekare fiyatlarının 3 bin 560 liradan başladığı projede istenildiği takdirde daireler birleştirilerek büyütülebiliyor.

Elit Grand Palas’da açık-kapalı yüzme havuzu, mini golf, fıtness merkezi, bowling, bilardo, sağlık merkezi, tırmanma duvarı, buz pateni, Türk hamamı, SPA, kat bahçeleri, restoranlar, cafe ve bar bulunuyor. Elit Grand Palas, bireysel konut kiralama hizmeti ile daire sahiplerine emlak danışmanlığı hizmeti vererek; dairelerin kiralanması, kiralama sonrası takibinin yapılması ve satışa çıkarılması konusunda profesyonel hizmet sunuyor.

Sabiha Gökçen Havalimanı’na 1 kilometrelik uzaklıkta yükselen projede; vale park, resepsiyon ve ev-oda temizliği dışında kişiye özel birçok hizmet de yer alıyor. Projeden ev sahibi olacaklar 'Elit Asistans' hizmetleri ile kişisel güvenlikten, kuru temizlemeye, uçak otobüs bilet rezervasyonlarına, doğum günü partilerinden evlilik yıldönümü organizasyonlarına kadar birçok ayrıcalıktan faydalanabilecek.

ÖDÜLLER
Elit Grand Palas, Avrupa'da en çok ödül alan konut projesi seçilerek European Property Awards Yarışması'nın en göze çarpan projesi oldu.

Proje; "en iyi rezidans mimari proje ödülü","en iyi büyük proje geliştirme ödülü", "en iyi sosyal aktivite alanları geliştirme ödülü" dallarında Avrupa’nın en iyisi seçilirken; "en iyi rezidans mimari proje ödülü", "en iyi büyük proje geliştirme ödülü", "en iyi sosyal aktivite alanları geliştirme ödülü", "en iyi rezidans proje ödülü" alanlarında 5 yıldız olarak ’nin en iyisi seçildi.

Elit Grand Palas "en iyi sosyal aktivite alanları mimari ödülü" alanında da önerilen proje seçildi. Toplam 8 ödül alan proje, European Property Awards dergisinin de kapak yıldızı seçildi.

Sayfa Yükleniyor...