Sarıgül Kılıçdaroğlu ile bayramlaştı

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı için adı geçen Mustafa Sarıgül, CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu ile bayramlaştı Sarıgül, "Kılıçdaroğlu ile bayramlaşma haktan hukuktan, adalet duygusundan, demokrasiden, barıştan yana oldu" dedi.

15.10.2013 - 15:50

Sarıgül Kılıçdaroğlu ile bayramlaştı

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adaylığında adı geçen Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül, İstanbul'da bayram ziyaretleri yaptı.

Darülaceze’ye bayram ziyaretinde bulunan Mustafa Sarıgül bir gazetecinin "CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile bayramlaştınız mı?" sorusunu, "Sayın Kılıçdaroğlu ile biraz önce bayramlaştık. Bayramını kutladım. Ailesinin de. Sayın Kılıçdaroğlu ile yaptığımız bayramlaşma haktan hukuktan, adalet duygusundan, demokrasiden, barıştan yana oldu. Çok sıcak bir bayramlaşma oldu. Bu sıcak bayramlaşma inşallah ileride hayırlı haberlerin müjdecisi olur diye düşünüyorum" diye yanıtladı.

Sarıgül'e 9 Kasım'da CHP Genel Merkezi önünde adaylığını açıklayacağı iddialarıyla ilgili şunların söyledi:

"9 Kasım olur, 19 Kasım olur, 29 Kasım olur. Kasımlar ve 9'lar hiçbir zaman için bitmez. Allah büyüktür. Hak yazdıysa inşallah, iyisini yazar. Mustafa Sarıgül'ün rütbe heyecanı yok. Benim hizmet heyecanım var. Hiçbir siyasi parti farkı gözetmeden bütün yurttaşlarımla buluşmayı, dertleşmeyi çok arzu ediyorum. Özellikle engellilerle, emeklilerle, kimsesizlerle beraber olmayı ben örfüm gereği olarak görüyorum. Önemli olan bir aday olmak değil, hizmetleri en güzel şekilde yapabilmek. Benim de en büyük arzum hizmet yapabilmek ve hiçbir siyasi parti ayrımı yapmadan o hizmeti bütün yurttaşlarımla buluşturmak."

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...