'Sayın Başbakan arıyor'

Gümrük ve Ticaret Bakanı Hayati Yazıcı, Rize’de aday tanıtım toplantısında konuşma yaparken yanına gelen koruması cep telefonunu uzatıp, 'Sayın Başbakan arıyor' dedi. Konuşmasına ara veren Yazıcı, görüşmenin ardından geldiği kürsüde, "Başbakanımızın hepinize selam ve sevgilerini iletiyorum" dedi.

Haberler 25.01.2014 - 10:25

'Sayın Başbakan arıyor'

İsmail Kahraman Kültür Merkezi’ndeki tanıtım etkinliğinde konuşan Bakan Hayati Yazıcı, 90’lı yıllardan itibaren siyasetini dizayn etmek için hangi unsurların devreye alındığının hatırlanması gerektiğini belirterek, "Biz bunları söyleyince bize, ’Yine mağduru oynuyorsunuz’ diyorlar. Ne yapalım, olan şeyleri anlatmayalım mı? Biz labirentlerden yürüyerek, denizlerden geçtik. Hiçbir zaman yılmadık. Çünkü hak üstündür. İnsanlık ve bizim tarihimizde haksızlığa uğrayanlar olmuştur. Ama eninde sonunda hak üstün gelmiştir" dedi.

Bakan Yazıcı, konuşma yaptığı sırada yanına gelen koruması cep telefonunu uzatıp, ’Sayın Başbakanımız arıyor’ dedi. Telefonu alarak sahnenin arkasına geçen Bakan Yazıcı, 5 dakika süren görüşmenin ardından yeniden kürsüye geldi. Bakan Yazıcı, "Başbakanımızın hepinize selam ve sevgilerini iletiyorum" dedi.

Başbakan Erdoğan’ın Bakan Yazıcı’ya AK Parti Rize ilçe belediye başkan adaylarının cumartesi günü açıklanacağını söylediği öğrenildi.

Sayfa Yükleniyor...