“Send Me An Angel”, ”Still Loving You”, ”Hurricane”, ”Always Somewhere”, ”Humanity” gibi birçok ölümsüz şarkı ile tüm dünyada 100 milyondan fazla albüm satan Scorpions yeniden Türkiye’de.

17 Ekim’de İzmir Arena’da ve 19 Ekim’de İstanbul Küçükçiftlik Park’ta UNILIFE organizasyonu ile sahne alacak olan grup, ‘Comeblack’ albümü ile geri dönüyor.

2010 yılında başlayan ve hala devam eden ‘Farewell’ dünya turnesi sonrasında 46 yıllık müzik serüvenlerini sonlandıracağını açıklayan SCORPIONS, aynı yıl çıkan ‘Sting in the Tail’ albümlerinin başarısının ardından kariyerlerine devam etme kararı aldı.

Yıllardır kendilerini gönülden destekleyen hayranlarına ve The Beatles, The Rolling Stones gibi gruba müzik kariyerlerinde ilham veren efsanevi isimlere bir teşekkür niteliğinde olan ‘Comeblack’ albümünde, ‘Rock You Like A Hurricane’, ‘Wind Of Change’ ve ‘Still Loving You’ gibi ölümsüz şarkılar, Klaus Meine, Rudolf Schenker ve Jabs & co. ‘nun yaratıcılığı eşliğinde günümüz teknolojisinin olanaklarıyla yeniden kaydedildi.

Efsane grup, onbinlerce kişinin katıldığı 2010 konserinin ardından İzmir ve İstanbul konserleri ile 2012’ye de damga vurmaya hazırlanıyor. Efes, Tadelle, KafePİ, Mövempick Otel, bukombin.com, Primeclass, Dream TV, Radyo Eksen ve 46 Dergi’nin katkılarıyla gerçekleşecek bu muhteşem buluşmaları kaçırmayın.

Fiyatları 67 TL ve 265 TL arasında değişen % 30 indirimli dönem biletleri Biletix’te. Kısa Bir süre için bilet fiyatları :

İstanbul Konseri
Normal 110TL yerine 99TL
Sahneönü 265TL yerine 215TL
Deluxe 365TL yerinde 315TL

İzmir Konseri
Normal 78TL yerine 67TL
Sahneönü 165TL yerine 132TL
Deluxe 265TL yerinde 225TL