Şehit polise veda

İstanbul Sultangazi'deki Gazi Polis Merkezi'ne yapılan saldırıda şehit olan polis memuru Bülent Özkan için Bayrampaşa'daki Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğü önünde tören düzenlendi. Şehidin nişanlısı ve ailesi cenaze töreninde tabuta sarılarak gözyaşı döktü.

12.09.2012 - 13:36

Şehit polise veda

İstanbul Sultangazi'de Gazi Polis Merkezi'ne yapılan saldırıda şehit olan 37 yaşındaki Polis Memuru Bülent Özkan için Bayrampasa'daki Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğü'nde tören düzenlendi.

Törene İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, 1. Ordu Komutanı Orgeneral Yalçın Ataman, İstanbul Cumhuriyet Başsavcısı Turan Çolakkadı, şehidin ailesi , şehidin nişanlısı Sevinç Öztürk ve şehidin yakınları ile meslektaşları katıldı.

Şehidin nişanlısı ve ailesinin cenaze töreninde tabuta sarılarak gözyaşı döküğü görüldü.

İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu terör örgütlerine seslenerek, "Çıktıkları yol yol değildir. Ve sadece bağımsız Türk adaletinin eline kendilerini teslim etmekle kurtuluşları söz konusudur. Aksi halde bu milletin güvenlik güçlerinin kendilerine biçeceği ceza herzaman kendilerine ulaşacaktır" dedi.

Vali Mutlu şehidin ailesine ve yakınlarına başsağlığı dileyerek sözlerini tamamladı.

İstanbul Emniyet Müdürü Hüseyin Çapkın'da, "Bu kentin huzurundan asla taviz verilmeyecektir. Her yerde varız, var olacağız. Bundan sonrada bu tür olaylara fırsat vermeyeceğiz" diye konuştu.

Şehit Bülent Özkan'ın cenazesi öğleyin kılınacak cenaze namazının ardından Edirnekapı Şehitliği'nde toprağa verildi.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...