Şehit polisin son paylaşımı yürekleri dağladı

Ortaköy’de gece kulübüne düzenlenen saldırıda şehit olan polis memuru Burak Yıldız'ın, Beşiktaş'ta 10 Aralık'ta düzenlenen saldırıyla ilgili sosyal medya hesabından bir paylaşımda bulunduğu ortaya çıktı.

Haberler - İHA 01.01.2017 - 11:03 | Son Güncelleme : 01.01.2017 - 23:23

Şehit polisin son paylaşımı yürekleri dağladı

Beşiktaş Ortaköy’de gece kulübüne düzenlenen terör saldırısında 39 kişi hayatını kaybetti, 65 kişi yaralandı.

Saldırıda hayatını kaybedenlerin kimlikleri belirlenmeye başladı.

Saldırıda hayatını kaybedenler arasında henüz bir yıllık polis memuru da var.

Şehit olan polis memuru Burak Yıldız, 21 yaşındaydı.

Yıldız, 10 Aralık'ta Beşiktaş'ta Vodafone Arena yakınlarında çevik kuvvet polislerine yönelik bombalı saldırıların ardından, sosyal medyada "Yere düştü kaskınız, annenizin öpmeye kıyamadığı alnınızı koruyan; bir sedyeye konuldu hayalleriniz, kimbilir kaçtı yaşınız? 20,21,22..." diye yazmıştı.

Bir turizm firmasında şoför olarak çalışan Ayhan Arık'ın da turisleri gece kulübüne getirdiği ve kapı önünde şehit edilen Burak Yıldız ile konuşurken hayatını kaybettiği öğrenildi.

BEŞİKTAŞ'TAKİ SALDIRIDAN KURTULMUŞTU 

Saldırıda hayatını kaybeden güvenlik görevlisi Fatih Çakmak’ın da 10 Aralık’ta Vodafone Arena yakınlarındaki saldırı sırasında da statta görevli olduğu ortaya çıktı. 

20 gün önceki terör saldırısından kurtulan Çakmak, gece kulübündeki terör saldırısında hayatını kaybetti.

Kenan Kutluk ise Reina'da garson olarak çalışıyordu . Mesut Özil ile çektiği bir fotoğrafını sosyal paylaşım sitesinde yayınlayan Kutluk evli ve iki kız çocuk babasıydı.

IRAKLI ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ DE TERÖR KRUBANI 

Gece kulübüne düzenlenen terör saldırısında, Türkiye’ye üniversite okumak için gelen Iraklı Jalal Abbas isimli gencin de hayatını kaybettiği belirlendi.

Silahlı terör saldırısında yaşamını yitirenlerin kimlikleri tespit ediliyor. Kimliği tespit edilenler arasında Irak’tan Türkiye’ye üniversite okumak için gelen bir gencin de olduğu öğrenildi. Iraklı Jalal Abbas isimli gencin Kemerburgaz Üniversitesinde öğrenci olduğu ve yaşanan silahlı saldırıda hayatını kaybettiği tespit edildi.

GERİYE NİŞAN FOTOĞRAFLARI KALDI 

Terör saldırısında hayatını kaybeden Mustafa Sezgin Seymen’in geçtiğimiz aylarda nişanlandığı öğrenildi. Yeni yıla nişanlısıyla birlikte giren Seymen’den geriye nişan fotoğrafları kaldı.

Gece kulübüne düğün hazırlığı yaptığı nişanlısıyla birlikte gittiği belirtilen Seymen’den geriye nişan fotoğrafları kaldı. Saldırıda Seymen’in nişanlısının ise yaralandığı iddia edildi.

VODAFONE ARENA PAYLAŞIMI: ARTIK HER GÖRDÜĞÜMDE ACI VERECEKSİN

Ortaköy’de gece kulübünde yaşanan silahlı saldırıda özel güvenlik görevlisi Hatice Karcılar da hayatını kaybetti Karcılar’ın cenazesi, ailesi ve yakınları tarafından Adli Tıp Kurumundan alınarak Erdek’e götürüldü.

Hatice Karcılar’ın kısa süre önce Beşiktaş Şehitler Tepesinde yaşanan bombalı saldırı sonrası sosyal medya hesabında, "Severek geldiğim, görmek için göreve gelmek için can attığım yerdin. Artık her gördüğümde acı vereceksin" notunu paylaştığı görüldü.

Iraklı Jalal Abbas İstanbul'a üniversite okumaya gelmişti. Kemerburgaz Üniversitesi'nde okuyordu. Abbas yeni yılı eğlenerek karşılamak istedi, terör saldırısında hayatını kaybetti.

19 yaşındaki İsrailli Leanne Nasser de saldırıda yaşamını yitirdi. Nasser'in yanındaki üç arkadaşından biri de yaralandı.

Adli Tıp Kurumu'nda kimlik tespiti yapılan cenazeler aileleri tarafından teslim alınmaya başlandı. Hayatını kaybeden yabancı uyruklular için de konsolosluk görevlileri Adli Tıp Kurumu'ndaydı.

Sayfa Yükleniyor...