Sekstil

60 derecelik açının ifadesidir. Sekstiller, yeteneklerimizi, üzerine gittiğimiz takdirde şansa dönecek, yaşamımızdaki potansiyel olumlu fenomenleri gösterir.

60 derecelik açının ifadesidir. Sekstiller, yeteneklerimizi, üzerine gittiğimiz takdirde şansa dönecek, yaşamımızdaki potansiyel olumlu fenomenleri gösterir. Üçgen açı kalıbının zayıfı niteliğinde olduğunu da söyleyebiliriz. Yalnızca Sekstiller, bizim bu yetenekleri fark ederek, üstüne gitmemiz sonucunda çalışan açılardır.

Mesela, Güneş-Jüpiter sekstili, çevremizde var olan, biraz mücadele ettiğimiz takdirde bize yardım edecek tüm olayları ve kişileri temsil eder. Sekstil açı kalıplarına sahip bir haritada, kare açı kalıpları yok ise, bireyin bu yetenekleri geliştirmesi söz konusu olmayabilir.

Üçgen açı gibi olumlu nitelikli bir açı olsa da, bundan her hangi bir şekilde faydalanmanın yolu, kişinin açının etki verdiği konular hakkında ilerlemeye gönüllü olmasıdır. İstek temayı olumlu kılar, çaba kesinleştirir, süreklilik kalıcı hale getirir.
http://www.astrologyanalyst.com

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...