“SERRA’NIN DOSTLARI”
İlk konukları
Hatice Aslan ve Serkan Altunorak
Perşembe 21:15


NTV Yeşil Ekran’ın yeni bir programı daha başlıyor. Sohbeti keyifli, ünü Türkiye sınırlarını aşmış, sinemamızın bol ödüllü oyuncusu Serra Yılmaz, her Perşembe ünlü dostlarını ağırlayacak, NTV Yeşil Ekran için sohbet edecek.

Çekimleri Ağva'da yapılan programda Serra Yılmaz, hem yakın çevrenin doğal güzelliklerini kendi üslubüyla anlatırken, farklı alanlarda başarılarını kanıtlamış ünlü konukları ile sohbet edecek. Serra, dostları için özel olarak lezzetli yemekler hazırlayarak sohbete ayrı bir tat katacak.

Programın ilk bölümünde Serra Yılmaz'a sinema ve tiyatro dünyasının başarılı oyuncuları Hatice Aslan ve Serkan Altunorak konuk oluyor. Serra Yılmaz konuklarına ikram edeceği yemekler için önce bir bostandan alışveriş yapıyor ve köylülerle sohbet ediyor.

Konuklarını evinin verandasında ağırlarken de doğal ürünlerle lezzetli bir salata yapıyor. Keyifli bir sofra sohbetinin ardından konuklarını bırakmayan Serra Yılmaz, ertesi sabah dostlarıyla Ağva’da doğal hayatı yerinde görebilecekleri bir tekne gezisi yapıyor…