Servis Yönlendirme

21.10.2009 - 12:50

Sony Projektör yelpazesi ülkemizde Sony Eurasia Pazarlama A.Ş. garantisi ile pazarlanmaktadır.

Yaygın yedek parça ve ucuz lamba politikasıyla Sony servisleri projektörünüzü keyifle kullanmanızı güvence altına alırken, yatırımınızı korumaktadır.

Garanti koşullarından faydalanabilmek için, satın aldığınız Sony projeksiyon cihazının Sony Eurasia Pazarlama A.Ş. tarafından düzenlenmiş garanti belgesi ile size teslim edildiğine emin olunuz.

Türkiye genelinde servis almak için yetkili servis noktamız Horizon Elektronik ile temasa geçiniz

Horizon Elektronik - tel: 0.212.222 44 09

Sadece birkaç kullanım detayına dikkat ederek ve düzgün havalandırma sağlayarak projektörünüzün ömrünü uzatabilirsiniz.

Cihazınız kullanım esnasında, hem lambanın hem de elektronik devrelerin yaydığı ısı sebebiyle aşırı bir şekilde ısınmaktadır. Bu anlamda hava fanlarıyla soğutulan projektörlerin hava menfezlerinin her zaman için açıkta kalmasına dikkat ediniz. Etrafına hava dolaşımını engelleyecek bir şey koymayınız. Halı, kilim, perde, battaniye gibi eşyaların civarına kurmayınız.

Havadaki toz ve kir menfezin arkasındaki filtreler tarafından süzülmektedir. Zaman içerisinde toz ve kir hava filtrelerini tıkayacaktır. Bu durumda düzgün havalandırılamayan elekronik devreler ve lamba, aşırı ısınma nedeniyle zarar görebilir. Hava filtrelerini kullanım kılavuzunda belirtilen şekilde düzenli aralıklarla temizleyiniz.

Cihazı radyatör, soba gibi ısı kaynakları yakınına veya doğrudan güneş ışığına, mekanik vibrasyona maruz kalan yerlere kurmayınız. Cihazınızı nemden koruyunuz. İşletme sıcaklıkları dahilinde kullanınız. Kullanım sonrasında havalandırma fanı durmadan güç kablosunu prizden çekmeyiniz.

Merceğe dokunmaktan kaçınınız, mercekteki tozu almak için yumuşak kuru bir bez kullanınız. Birkaç gün kullanılmayacaksa cihazın fişini prizden çekiniz.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...